silkroadın sitesi açılmıyor silkroad açılmıor servarlarda kimsecikler yok bunları bilioz

RoyalFlush

Bilgiliyim
Netten kaynaklanan bir sorun sanırım TR çıkışlarında uzun zamandır Telekomun beceremediği bir sorun olduğunu biliyoruz.Herhalde ondan oldu

Ben Şuan Girmeyi Deniorum Fakat Server Crosded Diğer Serverıların Coğu Populate Sanırım Türkiyedeki Kullanıcılarda Sorun Var + Sitede Çok Yavaş :/

RoyalFlush demiş ki:
Gettiii getti getti getti.Servers are down^^.Msn de geç tepki veriyor.Nette bir gariplik var ama çözemedim.Telekoma küfür etmekle meşgulüm rahatsız edeni oyarım :P
ANADOLU SOLUCANI TELEKOM

undergoing veriyor o şekilde düzeleceğini sanmıyorum ayrıca Extraloob,google ve bikaç site haricinde hiç bi siteye giremiyorum lanet olsun TTnete

Arkadaşlar merak etmeyin sorun ne sizde ne de Silkroad'da. Sorun TTnet'te. Sorun ise TTnet'in beceriksizliğinden başka bişi değil. Şuan tüm yurtdışı bağlantıları yok. Ne zaman geleceği muamma. Ama sanırım sorunu 1-2 gün içinde anca çözerler.

hey Allahım ya bu TTnetin işleride MHTC ye döndü bu gün var yarın var olacağı belli değil kimlere kaldık :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ben bir konu açmıştım son update de bir sorunmu var diye o saatlerde ttnet i aradıgımda yaklaşık olarak 4saat içerisinde düzeltilicek genel bir arıza var denildi tahminimce saat 2de biter hiç beklemeyin bence ama isterseniz 444 0 375 nolu teli arayıp 5 nolu bölümden adsl ile teknik destek alma bölümüne girebilirsiniz ben oraya girdim bilgisayar bana 4saat genel arıza olayını söyledi

herkeze ii akşamlar

Yukarı Alt