Takımı
Fenerbahce
Server Poseidon, Fazla Söze Gerek Yok....
Ps: İşin İlginç Tarafı Bazı Resimlerde Türkçe Nickler Var Yani Bunu Yapan Aramızdan Birileri İlginç
Yorumlarınızı Bekliyorum

Aynştayın mod online
Zaten server dolsun diye yapıyorlar
Aynştayın mod offline

Takımı
Galatasaray
Benimde elimde böyle resimler var bir sürü ama ne çare botun serbest olduğu ortamda normal karşılamak gerekiyor.

bide adamlar okadar car acıyor + okadar msn açıyorlar üşenmiyorlarmı daral:

hadi biraz komplo üretelim :D...silk satmak isteyen aracıların çarlarıdır :D.

GNR demiş ki:
norml bende joymax yerinde olsam izin verirdim abi full olmasa kim plus alacak :)
ben ve benim gibiler alacak siz plusu sadece oyuna tek tık girmek için alıyor olabilirsiniz
ama plusun verdiği özellikler olmadan pvpde zayıf kaldığınız bir gerçek cicioe2

E0N

rank8
SirGLooMy demiş ki:
GNR demiş ki:
norml bende joymax yerinde olsam izin verirdim abi full olmasa kim plus alacak :)
ben ve benim gibiler alacak siz plusu sadece oyuna tek tık girmek için alıyor olabilirsiniz
xD işte bunu bizim millete anlatmak zor onlar pvp yi samarkanda cıkıp zerkleyip milleti kesmek veya bir party kurup milleti kesip küfür etmek olarak algıladıgı için plus olsada olur olmasada diye düşünüyor halbuki adam gibi pvp yapsa premium un degerini anlar ayrıca sadece pvp deil adam gibi oyunu bilen alchemy yapan adam mümkün oldugunca pre + kullanır

GNR

rank8
E0N demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
GNR demiş ki:
xD işte bunu bizim millete anlatmak zor onlar pvp yi samarkanda cıkıp zerkleyip milleti kesmek veya bir party kurup milleti kesip küfür etmek olarak algıladıgı için plus olsada olur olmasada diye düşünüyor halbuki adam gibi pvp yapsa premium un degerini anlar ayrıca sadece pvp deil adam gibi oyunu bilen alchemy yapan adam mümkün oldugunca pre + kullanır
ark hesab no vereyim yolla her ay 50 tl alayım plus :) adam gibi oku olayı tek yonlu degil her acıdan anlamaya çalış

Yukarı Alt