Arkadaşlar Silkroad'ın son günlerdeki Servere Bağlanamama probleminden bahsetmek istiyorum. Oyunda azımsanamayacak kadar Türkiye'den kullanıcı var. Bizler tepki göstererek problemi aşabiliriz.
Yaklaşık ilk gündür oyuna girememe problemi yaşıyorum. Yeni Odaları kullanmama rağmen yine bağlanamıyorum. Bilgisayarımı açık bırakıp gidiyorum fakat aradan 2-3 saat geçmesine rağmen bağlanmadığını görüyorum. Bağlansamda bi süre sonra serverdan Disconnect oluyorum.
Bunun sıradan bir teknik problem olduğunu düşünmüyorum. Silkroad yapımcısı firma Premium hesap satmak için böyle bir girişimde bulunduğunu düşünüyorum. Bu kanıya nerden vardığıma gelince, nadir de olsa bağlandığımda Olympus gibi kalabalık odaların bile bomboş olduğunu görüyorum. Bazen meydan da 3-4 kullanıcı oluyor. Bu kadar boş bir odaya bağlanamama problemi olacağını sanmıyorum. Birde üstüne geçen gün Trace yaptığım için -ki herhangi bir Bot kullanmadım, 1 haftalık Banlandım.

Arkadaşlar birlik olun, birlikte hareket edersek bu sorunun üstesinden gelebiliriz. Elbetteki firma çalışanları emeklerinin hakkını almalıdır. Joymax Silk ve diğer yan ürünlerden yeterince kar ettiğini düşünüyorum. Bunun yanında premium hesap alanlarda vardır elbette. Ama firmanın açgözlülüğü daha fazla kişiyi kendisine abone etme isteği bizleri çileden çıkarıyor.

Sizlerden isteğim bir ay süre ile firmanin para ile sattığı ürünleri satın almamanız. Bunlar silk, premium hesap, pet vs. Bizler şimdi tepkimizi verir bunu yaparsak firma çakallığının bir işe yaramadığını düşünüp geri adım atacaktır.

Pet Sırf Zarar Zaten Git Onun Yerine Bir günlük taxi yap 2 haftalık Pot Paranı Cıkarırsın, (tabi yüksek leveller için xD ) Zaten Denerkende "LOGINERROR] Cannot connect due to server traffic!" Diye Dc Veriyo Ne Sacmalıksa

Ne yaparsak yapalım Joymax'ın bunu degistirecegi yok. Onlarda eve ekmek götürüyor. Sen onlara ne kadar itiraz edersen belkide o kadar daha itiraz edeceklerdir sana..

ben pre den memnunum...herşeyi de bedava beklemeyiniz...insanlar bu oyunu hayır olsun diye değil para kazanmak için yapıyorlar e tabi fazla kaçırıyorlar ama günde harcadığınız paradan 1 lira yada 70-80 kuruş gibi bir miktar bıraksanız rahatlıkla silver premium alabilirsini...

Joymax bir oyun yapmis degilmi ? ve bu oyunu bedava olarak piyasaya suruyor.. Bildigim kadariyla serverlerin her birini yapmak icin yeterli sayida bilgisayara ihtiyaci var.. Joymax para harcamak icin mi oyun uretmis, o kadar insani oyunu yenilemek icin calistiriyor, yoksa para kazanmak icinmi ? Ikincisi daha mantikli geldi bana.. Ben Joymax'in yerinde olsam bende boyle yapardim cunku oynayan oyuncular premium vb. seyler almazlarsa bir yerden sonra Joymax zarara girer... Ve soyledigin gibi ben bu oyuna bagimli olarak 1 ay boyunca premium almadan oynamaya calistigimi dusunemiyorum :) Benim dusuncelerim bunlar...

Yukarı Alt