:( bildiğimniz gibi gene serverlar doldu simdi bağlanmak için gene 5-6 saat bekliyor nefrett ettim Silkroaddan bu goldbotlar yzünden Pre almak da cok pahalı :@

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ee kuzum oyun bu düzen bu beğenmiyorsan oynamayacaksın.

Hacım bırak o denesin sen git dısarı cık geldiginde oyunda olursun paranı verme böyle oyunlara şahsen ben 1 lira yatırmıcam o parayı gider kafede filan harcarım geldigimde girmiş olur hem fazla makina başında fazla zaman harcamam hemde joymaxın sömürme politikasına karşı durursun.Nasıl olsa giricek.Bende pre yok 4 char sokuyorum her gün.

sahsen bende sırf bu joymaxın silk aldırma politikası yuzunden almıycam salı günleri de yeter bana zaten 69 lwlim daha onun yerine gider CS oynarım değil mi

Coğunlukla GTA 4 te oynuyorum Gerçekten cok güzel bir oyun.Denemenizi Öneririm.Herhangi Bir problemle karşılaşırsanız Gta 4 le ilgili Lütfen forumda paylaşın.Bütün Gta 4 sorunları Çözümlerini biliyorum :D

Güzel bir paylaşım olmus.Gerçekten Silkroadın sonunu bu goldbotlar getirecek.Mahallede çoğu arkadaşm bıraktı bu sistem yüzünden ayda bir giriyorlar.Bu Gmler ne yapıyor acaba Ben bile daha cok Goldbot banlarım.Zaten Bunwang Shakram arası war 400 tane :D.BU goldbotlara çözüm bulamazlarsa oyunun hali pek iyi değil.Hackshield getirdiler ama ömrü 1 hafta oldu xD

Katılıyorum Bizim milletimiz 1 hafta silk cemese oyuna girmese joymax düzelticek kendini ama biz bişi yapmadan kimse bize bişi vermez ne demiş atalarımız..

Ağlamayan bebege meme vermezler.

Ben veririm durmam diyenler buyursun versinler bakalım bu paranın suyu cekmicek mi bir gün dönüpte harcadıgın paraları görmücenmi zamanla aklın başına gelicek altı üstü bir oyun .

Bot olayını joymax eline alsa legal yapsa.Clientless kalksa ve yaptıkları bot diğerlerine göre ucuz olsa.Diğer oyuncuları rahatsız etmeyecek ayarları olsa.(Ks kapalı mesela)Bu şekilde daha iyi olur.Zaten kağıt üstünde illegal gene kullanan çoğu kişi banlanmıyor.

Oyunun yanında free yazıyor ama silk çekmeyene oyun yok.Japonlar iyi bulmuş yolunu Silk çekersen pre de var sana bot da var güçte

Bizde şu zihniyet var hatta cogunda paran varsa oynucaksın yoksa oynamıcaksın. Oyun paralı olsun charlarımı direk silicem.
Bu oyuna kimse para yatırmaz paralı olursa, ayriyetten oyunun %65'i bot, bırakacaklarıda sayarsak kimse kalmaz paranızla pvp botlarını atar kapısırsınız xD

öyle birşey gündeme bile gelirse bırakırım oyunu :D zaten bırakmak ıcın bahane arıyorum

Yukarı Alt