Zaaaaaaaaa Millet Kendine Güvenen varsa Gelsin Her Türlü Vs Agız Kalabalıgı yapmasın...
Pm SeRHaTSTYLee xXxDragoNxXx aldı boyunun ölçüsü eger ben pwp de alırım diyosanız gelin kapışalım yoksa boş laflara karnım tok.. xd

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
YepYeniBiri demiş ki:
Zaaaaaaaaa Millet Kendine Güvenen varsa Gelsin Her Türlü Vs Agız Kalabalıgı yapmasın...
Pm SeRHaTSTYLee xXxDragoNxXx aldı boyunun ölçüsü eger ben pwp de alırım diyosanız gelin kapışalım yoksa boş laflara karnım tok.. xd
Sunworld gibi çakma serverlarda ne yazık ki karakterim yok. İsroya beklerim dostum. Orada gösteririm boşu doluyu ama :muck:

Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
YepYeniBiri demiş ki:
Sunworld gibi çakma serverlarda ne yazık ki karakterim yok. İsroya beklerim dostum. Orada gösteririm boşu doluyu ama :muck:
+Swee cool2:

bu serverda oynamıyorsan ne die konuşuyosun . git kendi serverındaki konulara hakim ol... orda doldur kendiini seni dolduracak adam boldur...

YepYeniBiri demiş ki:
bu serverda oynamıyorsan ne die konuşuyosun . git kendi serverındaki konulara hakim ol... orda doldur kendiini seni dolduracak adam boldur...

La 1 ayda 100 lw yapıyosunuz sonra konusuyosunuz.Ne kadar dandik bir server 102 lw sin skiller 70 de damage sınırı var lag desen öldürüyo 5 saatte bir check en fazla mob lw 92 herkezde sun var silk itemleri pot gibi satılıyor.Böyle bir serverda ancak isroda kendini levelce tatmin edemeyen oynar.

Tamam oynadında yok o 107 lw yok +5 var sende 107 madem en fazla vuran benim diyosun

Ayrıca senin eskiden demonda nasıl herkeze imput veridirip kestiğini cümle alem biliyo yani nasıl biri oldugunu herkez biliyor

tamam ex oranı iyi olabilir ama o kadarda kasmak kolay değil burda 1 skili 3 saniyede atıyor skill bug var ayrıca lag sürekli ve sürekli ölüyorsunuz ve kasmak kolay değil bazen isroda olsak daha kolay diyebiliyoruz :D

YepYeniBiri demiş ki:
Server'da oyanamıyo diye hem oyunu bilmeyip hem de bir şeyler karalayamıycak anlamına gelmez, bu forum herkese ait o nedenle burda sen karar veremezsin.

YepYeniBiri demiş ki:
istediğin charı getir bnm charın adı KortiZ beklerim pvp ye :thumbsup:

Yukarı Alt