MooNBoY demiş ki:
Bütün darkBORN u Cok Seviyoruum

___CrAzY___

ALPEREN

MeLeMeNCi

natFB

Juggernutt

Seb4sTi4N

+ TURKİYE Guıld i + unıon u

_Spy3068_

_S3kilL

_DeviL__

Vs......

Gıcık olarak da

OSKİJEN yeni sahibi
bütün server var bir ben yokum :lol:

bursalı17 demiş ki:
MooNBoY demiş ki:

___CrAzY___

ALPEREN

MeLeMeNCi

natFB

Juggernutt

Seb4sTi4N

_Spy3068_

_S3kilL

_DeviL__

Vs......

Gıcık olarak da

OSKİJEN yeni sahibi
Fark Ediceni Biliyodum Sen Yazmadın diye yazmadım :mrgreen:

tan

rank8
MooNBoY demiş ki:
bursalı17 demiş ki:
MooNBoY demiş ki:

___CrAzY___

ALPEREN

MeLeMeNCi

natFB

Juggernutt

Seb4sTi4N

_Spy3068_

_S3kilL

_DeviL__

Vs......

Gıcık olarak da

OSKİJEN yeni sahibi
Fark Ediceni Biliyodum Sen Yazmadın diye yazmadım :mrgreen:
la warior sen ne zaman lord kestın :.)

tan demiş ki:
meymo demiş ki:
tan demiş ki:
bos bos konusma lethal adam ol aklını basına al !!! sanada saygım vardı ama onuda kaybettın

Saygına Veya Sevgine İhtiyacım Yok. oLmazda.. Adımı biLe Anma.. Adam oL Diyorsun ADammısın Sen Sana Karşı ADamLığımı Gösterim..
kocum olmıyan bıseyı gosteremessın zaten fazla konusma al lethal bozuntusu

Koyunum Tavuğum FaLan fiLanım :) Hatta Trek İnsan Hatta Fısek İnsan :lol:

tan

rank8
lethal guzel kardesım taamam uzatmıyalım sen salaklık yapıyon bende san ınada salaklık yapıyo konuyu cok uzattıyoz bolece bence bıtırelım k.bakma takma laflarım sevıyom hayla senıde extrabeer tamam uzatmıyak bıtsın nede gotu boku bı oyun ıcın kalp kırmaya gelmıyo bunu anlamak ıyı olur bence bu guzel ramazan bayramda kus olmıyalım kavgalı olmıyalım bu salak oyun yuzunden zaten 10 senelık ark cok aptalca konustu ve 3 haftadırda konusmuyom ama o hak ettı bı tg ıcın denmıyecek laflar ettı bızım konuda bole deva eder tartıscıkca surer sen benım ben sneın kalbını kırarım uzatmanın bı yerı yok ıkımızde aklımıız basımıza alalım adam akıllı dusunelım ben ozur dılyıom butun laflarım ıcın senı ve lancelotı tanıyorum 2 nızlede azda olsa konuslugumuz oldu devam etmıyelım stoplıyak ok ıyı askamalr arkadasar herkezın bu mubarek RAMAZAN bayramını kutlarım nice mubarek bayramlar dilerim :lolmuch: headbang2ft9

tan demiş ki:
lethal guzel kardesım taamam uzatmıyalım sen salaklık yapıyon bende san ınada salaklık yapıyo konuyu cok uzattıyoz bolece bence bıtırelım k.bakma takma laflarım sevıyom hayla senıde extrabeer tamam uzatmıyak bıtsın nede gotu boku bı oyun ıcın kalp kırmaya gelmıyo bunu anlamak ıyı olur bence bu guzel ramazan bayramda kus olmıyalım kavgalı olmıyalım bu salak oyun yuzunden zaten 10 senelık ark cok aptalca konustu ve 3 haftadırda konusmuyom ama o hak ettı bı tg ıcın denmıyecek laflar ettı bızım konuda bole deva eder tartıscıkca surer sen benım ben sneın kalbını kırarım uzatmanın bı yerı yok ıkımızde aklımıız basımıza alalım adam akıllı dusunelım ben ozur dılyıom butun laflarım ıcın senı ve lancelotı tanıyorum 2 nızlede azda olsa konuslugumuz oldu devam etmıyelım stoplıyak ok ıyı askamalr arkadasar herkezın bu mubarek RAMAZAN bayramını kutlarım nice mubarek bayramlar dilerim :lolmuch: headbang2ft9
bravo bee ne gusel konusmussun oyle... :)

tan demiş ki:
Bana Bir Kere Yanaşana Ben Bin Kere Yanaşırım.. Yada Yanaşırız.. OKe Kardeş.. Sende Kusura Bakma Dediğin Gibi Bi Oyun İçin Deymez.. Bende LafLarım İçin Özr diLerim.. Keşke Bunu BazıLarıda anLasa Keşke Ne oLduğumuzu onLarada Göstersek.. Gerçi ÇOk iyi Tanır Beni Ama Neyse Sorun deiL.. Artık Onada Cvp Yazmam oLur Biter... Seninde Bayramın Mubarek oLa.. HayırLı AkşamLar...

OSKIJEN demiş ki:
PC_kopat demiş ki:
sevdiklerim Cool
PC_Kopat_TR
MaviKral
Kes_Kin
iskender
gulyabani
_KaRaKaR_
BlackOrph
PaTRiOT
ve bi kaç kişi daha
sevmediklerim Evil or Very Mad
_ACID
Savior
AmaDouS
SaSuKe
sevmediklerim deme şunlara. Çekemediklerim de :)
ha ha ha ha

siz nesinizki sizi çekemicem ne biliosunuz ki sizi çekemicem insanlıktan insanlıktan nasibini alamamış zavallılar... o guild den 3 kişiye uyuzum git gide de artıo kral olsanız ne yazar tın tın
ne yaparsınız anca öle klavye başından küfür etmeyi diklenmeyibakın bakın kudurun uyuzum size uyuzum serverde rahatmı vermiceksiniz elinizden geleni ardınıza komayın sizden korkan sizin gibi olsun ben bu serveri çok sevdim bundan sonra iice uyuzluk yapıcam size
çok sevdim nerde çıkarsanız karşıma basıcam küfrü basıcam küfrü
eeee beni böle tanıttınız millete bende tanıtıldığım gibi davranayım dimi?

siz sütten çıkmış ak kaşıklar ve maydonozlar devam edin güzel güzel

he bide bana küfretmeye çalışmayın neden çnkü hiç birini okumıcam paso küfür yazıcam size çünkü ekrana bile bakmıcam...

tan

rank8
meymo demiş ki:
tan demiş ki:
Bana Bir Kere Yanaşana Ben Bin Kere Yanaşırım.. Yada Yanaşırız.. OKe Kardeş.. Sende Kusura Bakma Dediğin Gibi Bi Oyun İçin Deymez.. Bende LafLarım İçin Özr diLerim.. Keşke Bunu BazıLarıda anLasa Keşke Ne oLduğumuzu onLarada Göstersek.. Gerçi ÇOk iyi Tanır Beni Ama Neyse Sorun deiL.. Artık Onada Cvp Yazmam oLur Biter... Seninde Bayramın Mubarek oLa.. HayırLı AkşamLar...
ok saolsın

tan

rank8
PC_kopat demiş ki:
he bide bana küfretmeye çalışmayın neden çnkü hiç birini okumıcam paso küfür yazıcam size çünkü ekrana bile bakmıcam...
okde ben sana kufur etmedım etmemde he sen ne yaparsanda yap f12 ye gec ıstedıgını yaz senı tınlamam zaten seni cok ıyı tanıyorum bılbılm bılelı goruyom pvp alanında kac defa gordum ve kac defa kestım sayısı az cunku en fazla 3 defa bana karısmıyana zararım dokunmaz ama bana kucuk bı lafı olanında rahat bırakmam benı tanıyan tanır oyundakı herkeze sonsuz guvenım ve saygım vardır benden kat kat buyuk olsa yda kucuk olsa n.p ama benden yardım ıstıyen herkeze yardım etmıstırım yada kardes yapma dıyene her zaman yanında olmusumdur herkeze iyi gunler [ Yemek Yemek ] hmm

sevdiklerim:

Lelldorin(pol)
Nuke4you
ThenD
_BLUE_COBRA_(abimiz)
BASBUGTURKES
_ACID
sevmediklerim:

Poyraz_
ve tüm ks yapanlar :)

tan demiş ki:
PC_kopat demiş ki:
okde ben sana kufur etmedım etmemde he sen ne yaparsanda yap f12 ye gec ıstedıgını yaz senı tınlamam zaten seni cok ıyı tanıyorum bılbılm bılelı goruyom pvp alanında kac defa gordum ve kac defa kestım sayısı az cunku en fazla 3 defa bana karısmıyana zararım dokunmaz ama bana kucuk bı lafı olanında rahat bırakmam benı tanıyan tanır oyundakı herkeze sonsuz guvenım ve saygım vardır benden kat kat buyuk olsa yda kucuk olsa n.p ama benden yardım ıstıyen herkeze yardım etmıstırım yada kardes yapma dıyene her zaman yanında olmusumdur herkeze iyi gunler [ Yemek Yemek ] hmm

1sana küfür ettin dedim mi Question sanki serverin en küfürbaz insanı gibi tanıttınız foruma beni ne uğraşçam derdimi anlatmakla öle diyorsanız hmm
2oraya yazdım 3 kişi var ve artıyor die
istersen o 3 kişinin kim olduğunu yazıyım
1.)_ACID
2.)SaSuKe
3.)(açıklamıycam)şimdilik

Hic Bir Yerde Adım Geçmiyor Ne Güzel Ne Güzel :lolmuch: ne dostum var nede düsmanım extrabeer

Gelelim Sevip Sevmediklerime...

Benim Kimseyle bir alıp veremedigim yok ben kendi halimde devam extraokk Herkeze Bol Şanslar.

SevdikLerim:
SunaGakure
_Khaos_
BaY_PiPo
Exorcism
TeSTeMaNT
Jigsaw
Nefret ettikLErim :
Süper_Sonic guiLdi headbang2ft9 ve tüm 5 kpLzLeri yani bizim türkLerin 70% + nu Evil or Very Mad

Yukarı Alt