ohhhh abi bendede 47 lvl glavier var saturnde presi falan var gold kasıyon galiba sen verebilirim istersen :mrgreen:

Lib kanımıza girdi. 1.5 hafta geç başladık saturne ama yinede iyi kastık.şimdi Venus teyiz.serverın en yüksek lvl charları bizde sayılır :)
saturn ede devam ediyoruz şimdilik :)

kac oldunuz abi bi 3x olmussunuzdur heralde ayrıca silk ler felan guildde acılmıs :mrgreen:

valla benim mal charım parasızlıktan npc de takılı kalmış dün geceden beri 18 lvl oldu ancak :))))))))
.ama diğer 2 charımız 28 lvl.sabaha kalmaz nuke atmaya başlarlar.dün gece dw girdiğimizde 1 kişi vardı :)
ve benim silke para vermek gibi bir niyetim yok.saturndeki charları silk karşılığı satacaz.anca öyle alırım silk. :)

anladım abi sende sm varda 6 tane cardan bahsediyon kac pc var. Bide pc ler manyak olmalı o kadar car calıstıgına göre Shocked

bannedddd

Buralıyım
Hayırlı olsun Metin abim. Aranızda olmak çok isterdim ama olmuyor işte... Crying or Very sad Crying or Very sad

(Can Wink)

şuan guilde alım yok.lütfen yanlış anlamayın.önceki serverlardan deneyim edindik.sohbetimiz olan arkadaşlarla devam ediyoruz şimdilik.yani biraz seçiciyiz.

bizde 7/24 online olma zorunluluğu var. he birde tecrübeli kişiler lazım.yani en azından 2 tane 80 lvl char görmüş adam olmalı :)

Slm tek merak ettiğim gece dc yemezsem yarın Uri yi kesebilecekmiyim

Nick Shooter (Skelet)

ahh keske bende aranızda olabilseydim ama olmadı sizlere basarılar eminimki serverda kral olacaksınız HYSTERIA rulez :mrgreen:

Oskijen belki sen beni tanımazsın ama siz serverı bıraktıktan sonra Hysteria ismi altında birleştik ve çok iyi bir arkadaşlığımız oldu guilddekilerle.Hatta anıl ve apoya sorabilirsin guildi sırtlayanlardan biri de bendim.Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Hysteriadayken aldığım oyun zevki çok fazlaydı.Hysteria da olmak bir ayrıcalıktır bana göre.Keşke anıl,apo ve bende yanınızda olabilseydik bu serverda.Apoyla çok düşündük ama olmadı işte.Eğer öyle bir imkanımız olsaydı o serverın tozu dumanına katılırdı.Sizin zaten bunu başardığınızdan eminim.Yolunuz açık olsun... SaSuKe

Valla omer keske olabilsydik demi ama bakalım yaza nolcak hatta yaz demeyelim yaza dogru bişile ryapabiliriz.

Evet bencede bu son çarım diyordum ama hep beraber olursak neden olmasın.Yeni servera geçip ismimizi gene duyurmak lazım.Bölüm açmışsınız hayırlı olsun.Hee bu ara biz HYSTERIA dan değilmiyiz :lolmuch:

Yukarı Alt