no dc client i indir mouse şişe vs bi ağırlığı entere koy sesi sonuna kadar aç git tv izle dıyn sesi kesilince gel baq girmişş :D

mertcangs demiş ki:
no dc client i indir mouse şişe vs bi ağırlığı entere koy sesi sonuna kadar aç git tv izle dıyn sesi kesilince gel baq girmişş :D
süpersin yaw kanka allah senden razı olsun :D

bizimde burda yağmur yağdı net kesildi ama tt netin yine yediği küfürlerin haddinin hesabını einstain bile çıkaramaz :mrgreen: :mrgreen:

meteorfal1 demiş ki:
cyclone demiş ki:
meteorfal1 demiş ki:
bizimde burda yağmur yağdı net kesildi ama tt netin yine yediği küfürlerin haddinin hesabını einstain bile çıkaramaz :mrgreen: :mrgreen:
konuyla ne alakası vaar arkadaşım oldie :roll:
sen net gidince oyuna dvm edebiliosan ayrı
netin gitmesiyle bu konunun ne alakası var aptalmısın sen yaa ?

XanJouLo demiş ki:
Ya bn NoDC ile o şekilde girdiğim her seferinde ?????? hatası alıyorum :( Nedenini bilen varmı ?
Eskiden bende de oluyodu ama artık olmuyor.Nedeni şu onu biliyorum.Entere sürekli basılı olduğu için karakter ekranında da doğan olarak basılı kalıyo ve onun için ???????? hatasını veriyor.Yani yapabileceğin tekşey şudur: Pc başında bekleyerek o şekilde girmeyi denemek.Char gelince kaldır enterın üstündeki cismi ????????? hatası vermeyecektir.

BangBros

Buralıyım
Yav benm sroda bişe var mesela enter a bastım bekliyo bekliyo c9 verio her zman ama mesela internet explorer açık c9 vermemesi için alt+tab yapıom internete sonra tekrar sro ya geçince c9 vermeden traffic verio yani ben enter ın üstüne cam koyuyom ama başka bi uygulamaya geçmeden sro da kalınca c9 verio mecburen connecte tıklayıp net e geçirum bekliorum sonra tekrar sro ya geçiorum ya girmiş oluo yada traffic ama çok zamn alıo yardım edin yav

Bırakıcam ben oyunu.Son bir kaç deneyişim.Girmicek ama olsun.Şansımı deniyecem.Ofya no dc botla çalışan bi client yapılamadı. :cry: Nasıl olduğunu bilsem uğraşıcam ama bilmiyorumki :(

ganigani demiş ki:
Bırakıcam ben oyunu.Son bir kaç deneyişim.Girmicek ama olsun.Şansımı deniyecem.Ofya no dc botla çalışan bi client yapılamadı. :cry: Nasıl olduğunu bilsem uğraşıcam ama bilmiyorumki :(
vallaha ya delı olacam 3 saat olduı gıremedım gırsem yeter elle kasacam botta ıstemıom ama gıremıom. butun taktikleri denedım olmuorrr. delireceeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

Yukarı Alt