deLLyici demiş ki:
Benim Konumdan aldın ipi buraya
senin benim konumu var arkadaşım başkasından aldımızı sen kullanınca gücüne gidiyormu? burası paylaşım platformu sen buldum ben buldum yapıcaksan buldunmu ip yazma bizede ip olmayınca sorma biz herkes faydalansın diye yapıyoruz bunu

Defance demiş ki:
deLLyici demiş ki:
Benim Konumdan aldın ipi buraya
senin benim konumu var arkadaşım başkasından aldımızı sen kullanınca gücüne gidiyormu? burası paylaşım platformu sen buldum ben buldum yapıcaksan buldunmu ip yazma bizede ip olmayınca sorma biz herkes faydalansın diye yapıyoruz bunu
ben öle bişi demdim ben 1saat uğraştım onu bulana kadar.ben veriyom konumda gördüğün gibi.

arkadasım dedıklerının hepsını yaptım oldu da start deyınce ????!???? fln cıkıo ne yapmalıyım

Hacım bu girmio yeni ip gelirse güncelleyin pls dün 15 mart ip siyle girdim hiç dc yemedim şimdi hiç girmio yaw Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Bu forumda niye ayrımcılık var.
Bende bu konu hakkında bir topic açtım.ÜStelik 600 sayfalık.Sabit falan olmadı.
Forumda rütbeli biri geldi konu açtı.Şip şak sabit. Mad

Ellerine Sağlık Kardeşim Ben girdim Dc yok %10 lag cok guzel hatta hiç lag yok bile diyebilirim Bide Devam Ettirirsen Eğer Daha guzel Olur :mrgreen:

arkadaslar bnm bı sorunum var oyunu actım tmm start dedım ama star dedığım gıbı oyun soru ısaretlerıverıor sızce ne yapmalıyım acıl cvp beklıorum

patlamış buda dellycinnide konusunu silmişler deli olcam saat 7de savaş var 69 olamadım of of Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Yukarı Alt