Beyler Sitede Server Listi Aradım Ama Bulamadım.. Rica Etsem Konunun Linkini Yada Download Linkini Koyarsanız Sevinirim
Herkese İyi Forumlar :detective:

Quensis demiş ki:
Az önce üstte olan linkten indirenler hemen silsin çoktan girdim diyenler şifrelerini değiştirsin..
trojen olduğunu bilmiyordum ancak sorun olmayacağından emindim en azından
88lvl charımda sürekli kullanıyorum sorun yok neden? çünkü ecsro için diğil normal sro için yapılan bir program burda çalışıyor
keylogger varsa bile isro içindir
virüstotal.com un altında Buradaki sonuçlar dosyanýn ZARARLI YAZILIM TAşIDIÐINI GARANTÝ ETMEZ. diyor
yinede kusura bakmayın ancak emek çalmak filan fazla ağır kaçtı dostum

beni bilen bilir tanıyan tanır kimseye yanlışım olmadı olmazda

babacan_tr demiş ki:
Quensis demiş ki:
Az önce üstte olan linkten indirenler hemen silsin çoktan girdim diyenler şifrelerini değiştirsin..
88lvl charımda sürekli kullanıyorum sorun yok neden? çünkü ecsro için diğil normal sro için yapılan bir program burda çalışıyor
virüstotal.com un altında Buradaki sonuçlar dosyanýn ZARARLI YAZILIM TAşIDIÐINI GARANTÝ ETMEZ. diyor

Ben de seni tanıyorum..

Ayrıca VirusTotal'a bende güvenmem ama Kasperky'e güvenirim..

Quensis demiş ki:
babacan_tr demiş ki:
Quensis demiş ki:

Ben de seni tanıyorum..

Ayrıca VirusTotal'a bende güvenmem ama Kasperky'e güvenirim..
taramadan koyarak hata yaptım tamam ancak bi düşün oyun açıldığından beri kullanıyorum tek bi kez bile soyulmadım ecsro için diğil isro için ve şuan çalışan tek serverlist :cry:

taramadan koyarak hata yaptım tamam ancak bi düşün oyun açıldığından beri kullanıyorum tek bi kez bile soyulmadım ecsro için diğil isro için ve şuan çalışan tek serverlist :cry:
Sende kabul ediyorsun hata yaptın ve cezanı çekmek zorundasın..

Bir daha da bu konuyla ilgili mesaj yazmayacağım..

babacan_tr demiş ki:
ban sebebide sebeb diğil resmen hakaret bunun için çok kırıldım ayrıca :(
Onun için senden özür dileyebilirim ama virüslü dosya paylaşanlara her zaman yazdığım sebeptir.Yani sana özel bir şey değil..

Ps:Tamam belki amacın o değildi ama şu anda senin yüzünden bir kaç kişinin charı soyulabilir daha sonra bu arkadaşlar gelip Extraloob yüzünden charım soyuldu derse ne olacak bir de buu düşün :thumbsup:

Quensis demiş ki:
Sende kabul ediyorsun hata yaptın ve cezanı çekmek zorundasın..

Bir daha da bu konuyla ilgili mesaj yazmayacağım..

babacan_tr demiş ki:
ban sebebide sebeb diğil resmen hakaret bunun için çok kırıldım ayrıca :(
Onun için senden özür dileyebilirim ama virüslü dosya paylaşanlara her zaman yazdığım sebeptir.Yani sana özel bir şey değil..

Ps:Tamam belki amacın o değildi ama şu anda senin yüzünden bir kaç kişinin charı soyulabilir daha sonra bu arkadaşlar gelip Extraloob yüzünden charım soyuldu derse ne olacak bir de buu düşün :thumbsup:
şuanda cezamı çekmiycem demedim bu mesajıda yazında siteye zaten ban kalkana kadar girmiycem

bu arada tanıdığım herkes hatta ben bile kullandığım için taramaya gerek duymadan koymuştum :(
1kasım saat 10:02de görüşmek üzere hoşçakalın

Yukarı Alt