Beyler açıklayıcı olarak yazmaya çalışacam yardım edene şimdiden teşekkür ederim

Arkadaşlar öncelikle Selamun Aleykum. Ben pro addons indirdim server cfg filan hepsi bunda var. port ayarı filan hepsi ile ilgili sorun yok Allaha şükür. Addonsa fullmod amxx yükledim modlar jail deathrun surf gg .. filan var işte. Server tam istediğim gibi her şeyi editledim.

Arkadaşlar şimdi benim sorun; servere yeni map yuklediğimde mesela mapın ismi gg_....bsp. serveri açtığımda bu bsp dosyasının altında gg_....ztmp
dosyası oluşmassa karşıya yüklemiyo :S ve karşıdaki adama could not hatası veriyo bende giriyo ama karşıdaki adam hata alıyor...
Sadece map da; mesela jaile yeni model ekledim ....mdl bu mdl dosyasının altında ....ztmp dosyası oluşmazsa karşıya yuklemiyor ve karşıya Load_bursh_model ...mdl verisyon ... filan boyle bir hata veriyor. bu model bende açılıyor ama

Yani anlayacağınız server bazı şeyleri karşıya yuklemiyo bunu nasıl duzeltecem addons mu değiştirmem gerek.. server tam istediğimiz gibi ama bu hata oyunu bozuyor lütfen yardım edin beyler bişeyler biliyosanız yazın :S..

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Sen emulatörlemi uğraşıyosun yoksa VSRO, TWSRO herneyse hangisiyle?

Yukarı Alt