Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
arkadaşlar argos serveir az öcne 3 kez bakıma girdi sanırsam ve bakımdan çıktı start seçeneği geliyor ıd pw yi yazdmı karaktter geldi fakat starta tıklıyorum girmiyor belki 10 kez denemedim böyle oyuna gir çık yok:S

holopopxyzz demiş ki:
paniğe gerek yok bizdede aynı problem war tahmini olarak 1-2 check daha olur düzelir

partydeydim tam 5 dk boyunca char lagda kaldı beklemekten sıkıldım işlemi sonlandı r yaptım bir daha da giremedim:)

Yeni Swler problemli oluyor hep ama Argosta baya bi kötüleşme war bendede oyun dondu kaldı bekliyorum bakalım ilaç aldım uyutuyor beni ayakta zor duruyorum bayılacam xD

holopopxyzz demiş ki:
Yeni Swler problemli oluyor hep ama Argosta baya bi kötüleşme war bendede oyun dondu kaldı bekliyorum bakalım ilaç aldım uyutuyor beni ayakta zor duruyorum bayılacam xD
huhahaha :headbang: :headbang: :headbang: kaç levelsin argosta nick ne

Lv 25 bugün başladım aslında daha önce başlıycaktımda lag felan var diye başlamadım nick : JacKSpaRRoW_

lovequepton demiş ki:
holopopxyzz demiş ki:
lovequepton demiş ki:
yuh hızlı gidiyorsun ne diyeyim bende daha 1 sos bile yok
ayıptır söylemesi biraz ballı adamımda çaktırma bana takıl sanada düşer xD

açtıysan 3-4 char düşebilir tek charda o kadar bal fazla :D

zaten pcde 10 char açık argos için 1 tane yeterli bence xD

TurKPunisheR demiş ki:
Oyunda aktif olcak arkadaşları Guildimize bekliyoruz :) ... Janissary :)) ...
bend şu an bot var bu gece başladım bir aksilik olmazsa sürekli aktif olucam ptleriniz var mı lvlime uygun

Takımı
Fenerbahce
Hocam valla pt kurduk arkadaşla 4 char ben 4 char o :D ... Sorunsuz gidiyorus yeni başladık bizde 47 leveliz daha ... sağlam geliyorus :D ... Oyun açılsn pm bekliorm NovalghiN

TurKPunisheR demiş ki:
Hocam valla pt kurduk arkadaşla 4 char ben 4 char o :D ... Sorunsuz gidiyorus yeni başladık bizde 47 leveliz daha ... sağlam geliyorus :D ... Oyun açılsn pm bekliorm NovalghiN
bende JacKSpaRRoW_ oyun açılsın bi dürterim :)=

TurKPunisheR demiş ki:

iyi iyi biraz desteklerseni hep beraber pt yaparız dicektimde siz 8 lemişsiniz ptyi 2.ptyi oluşturmak lazım biz :D oyundaki nick bnmde LoveQepTon

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt