mediapatcher bie bişi var onu açıyoruz sonra ip falan yazıyoruz ama rev6 yazıyor bi yerde.Rev 6'dan alınmış galiba bide mediapatcher benim bidiğim rev botta olan bişi.Rev6nın ecsro ve vip sro için bulduğu botta olabilir.Kendi yapımları...Emin değilim.Kaynağı koysaydın ei olaiblirdi.

arkadaş bi siteden gördüm yani alıntı sizle paylaşmak istedim ...

görür görmez buraya aktardım yani denemedm haberiniz olsun ...

Saygılarımla..

I will be back!

Hi guys,

long time ago that i was online here. I told you all i will leave both teams and i meen it so. But i thinked about it and i want to come back.
What do you think about that??? I hope you like it.
I will leave ECsro as a normal ppl, so that i have the time for my Job. I missed you all and i hope we have a great time again!

Cya my littel fellowers :-*

Shetana

Arkadaşlar bide bunu buldum bi çevirirmisiniz

ALINTI !!!

yigit12_1 demiş ki:
I will be back!

Hi guys,

long time ago that i was online here. I told you all i will leave both teams and i meen it so. But i thinked about it and i want to come back.
What do you think about that??? I hope you like it.
I will leave ECsro as a normal ppl, so that i have the time for my Job. I missed you all and i hope we have a great time again!

Cya my littel fellowers :-*

Shetana

Arkadaşlar bide bunu buldum bi çevirirmisiniz

ALINTI !!!
Bunun bi alakası yok.Shetana bi zamanlar bırakmıştı siteyi falan.ara vermişti yai şimdi geri döndüm diyor.

Arkadaşlar denedim diyorum çalışmıyor orada vip serverda oynayacklar media.pk2 indirmesin diye ip vermiş okadar anlamıyorsunuzki

Ben, arkada olacağım!
Merhaba adamlar, benim önce, burada olduğu internet üzerinde olduğum uzun zaman. Ben, benim, her iki takım ve meenin olduğu beni bırakacak olduğum hepinize söyledim, o öyle. Ama ben, onun hakkında düşündüm, ve ben, dönmeyi isterim.
Sen, onun hakkında neyi düşünürsün??? Ben, senin, onu beğendiğini umarım.
Ben, normal bir ppl olarak ECsro'yu bırakacağım, öyle ki benim, benim işim için zamanım var. Ben, hepinizi kaçırdım, ve ben, bizim, yeniden büyük bir zamanımız olduğunu umarım!
Daha diğer benim littelimin olduğu Cya :*

Yukarı Alt