Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server'ın en iyi full int charlarından biri olan SeRSeRiNuk3 için tekliflerinizi bekliyorum. Satış Ptt havale yolu ile olacaktır. Alıcak kişi isterse ExtraLoob aracılığını kullanabilir.(Ücret Alıcıya Ait).
Charda 165 m gold bulunmaktadır. + 90+2 immo 6 phy 44 mag 28 crit 4 bow + PET CLOCK
ps: spear +4 olmuştur...
Char'dan görüntü;
- Resim Silinmiş.
İtemler;
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Skiller;
- Resim Silinmiş.
Teşekkürler.
Takas olarak Full Str-Blade-Glavie-Bow arıyorum. Itemsiz'e itemsiz takas arıyorum...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
kurkur demiş ki:
üstüne para verirsen Lv92 FF Glavier veririm.=) Ben ibo rahmi
üstüne para verebilcek durumum yok ama, bu acc ye + olarak başka bir vip acc daha verebilirim. içinde 70 lv glavier var ^^ guild deki Mavi =)
ps: glavier tercihim değildir xD. unique avlamak için ona uygun bir char lazım :)

ilgilenirsen bak demişsin tabiki , güzel char istediğin nakit fiyat nedir? exl aracılığı ile yaparsak 85+15 yani 100 gönderirim sana 85 gelir başka bi yolla olursa bilemem?
chardaki gold miktarı vs nasıl?

Sinan serverdamı? eğer o da yoksa hiç gelmiyim ben :think:

shneZee* demiş ki:
ilgilenirsen bak demişsin tabiki , güzel char istediğin nakit fiyat nedir? exl aracılığı ile yaparsak 85+15 yani 100 gönderirim sana 85 gelir başka bi yolla olursa bilemem?
chardaki gold miktarı vs nasıl?

Sinan serverdamı? eğer o da yoksa hiç gelmiyim ben :think:
charda 60 m küsur gold bulunmak ta. bankasında element ve tabletler mevcut. yeni premium aldığım için gold u az kaldı :wink1: sinan ı tanıyorsan ve o da seni tanıyorsa satışta problem olcağını düşünmüyorum çünkü benim yakın arkadaşımdır. yaz geldi die sinan ara vermeyi düşünüo manitalara yetişmek için ;D

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt