ajan05 demiş ki:
Aziz07 demiş ki:
_JanissarY_ demiş ki:
İNANMAYIN BU ADAMA BU UYELIK BENIMDIR CALINDI BIRI SIFREYI DEGISTIRDI !!!!!!!!!! ASLA INANMAYIN !!!

İsteyen herkes sorabilir persiada kanıtlamak ısteyene 100 lv wizardım _JanissarY_ nickim pm atabilirim , extraloobdakı _JanissarY_ adlı kullanıcı nasıl olduysa çalınmıştır ! Dikkatli olun !
Bilgilendirme için saol kardeşim. :muck:
Önemli değil şerefsiz çok bide utanmadan benim charımla milleti kazıklamaya çalışıyor. Yetkili biride ilgilense kapatsak o üyeliği ya da geri verseler bana iyi olurdu

Bu alper hirsizdir GaLaTaSaRaY isimli charimi caldi hertürlü kanit mevcut kendi charindan pmlestik

BU ADIYE GÜVENMEYIN °_°

lnTerpoL

Bilgiliyim
Nesquik demiş ki:
Bu alper hirsizdir GaLaTaSaRaY isimli charimi caldi hertürlü kanit mevcut kendi charindan pmlestik

BU ADIYE GÜVENMEYIN °_°
herkesn bi derdi var koçum Diğer bir forum da seni rezil ettik diye türlü türlü oyunlar peşindesn ama takmıyorm çünkü bilen çok :muck:

lnTerpoL

Bilgiliyim
anilovic demiş ki:
ajan05 demiş ki:
anilovic demiş ki:
Ben alperi az cok tanırım ve öyle birşey yapıcağını sanmıyorum xD :dance: :thumbsup: :muck:
eyw bitanem ^^ :muck:
Np Kardeşim Millet Kendi Çıkarları için Başkalarını Kullanıyo Charı Alan alsın Ben güveniyorum alpere Param olsa ilk iş o charı almak olur :muck: :dance: :thumbsup:
char dahada süper oldu artık kardeşim 100 chest-legs düşdü^^

Viyatı baya Yüksek :D Ama Swsro2 acc + ecsro vıp 79 lw atack pet li 25 günlük pet li char olurmu ya la :dance: :thumbsup: :muck: Normalde Helen İle Takas Edicem Ama Yinede Bi sormak İstedim Arkadaşın charı Bu

benimi rezil ettiniz? :D SS leri koyda görelim hala milleti kazikliyorsun oyunda global at ben serefsizmiyim diye serverdaki türklerin %70 i evet diye cevap verir.

Senle oyundanda konustum yok Bank diye birisi calmis chari. Arkadasin senden cok senin msn e giriyor o zaman ayni sekilde oyundada öyle heralde.

Alper edama öpücükler :D

lnTerpoL

Bilgiliyim
Nesquik demiş ki:
benimi rezil ettiniz? :D SS leri koyda görelim hala milleti kazikliyorsun oyunda global at ben serefsizmiyim diye serverdaki türklerin %70 i evet diye cevap verir.

Senle oyundanda konustum yok Bank diye birisi calmis chari. Arkadasin senden cok senin msn e giriyor o zaman ayni sekilde oyundada öyle heralde.

Alper edama öpücükler :D
Eda zamanı geçdi kuzum kendine ii bak aklın varsa benden uzak dur zararlı cıkarsın yoksa

lnTerpoL

Bilgiliyim
anilovic demiş ki:
Viyatı baya Yüksek :D Ama Swsro2 acc + ecsro vıp 79 lw atack pet li 25 günlük pet li char olurmu ya la :dance: :thumbsup: :muck: Normalde Helen İle Takas Edicem Ama Yinede Bi sormak İstedim Arkadaşın charı Bu
bak bu teklifin uygun brom anlaşabilirsek takas gerçekleşir^^

Sana bisey dedim SSleri koy lafi saptirma sen kimsin senden uzak durucam bana bulastigin gün basina belayi sen aldin :wink1:

Bundan sonra yaptigin her iste adimlarini 2 kere düsünerek at.

Eda sana tekmeyi vurduysa bana yolla ben paklarim o kizi rrrrrr :D

lnTerpoL

Bilgiliyim
Nesquik demiş ki:
Sana bisey dedim SSleri koy lafi saptirma sen kimsin senden uzak durucam bana bulastigin gün basina belayi sen aldin :wink1:

Bundan sonra yaptigin her iste adimlarini 2 kere düsünerek at.

Eda sana tekmeyi vurduysa bana yolla ben paklarim o kizi rrrrrr :D
Hadi koçum uza iddiayı ortaya atan ben deilim sensin koy ss ni i..ne benim açık adresimi sana verdim zaten madem belasın gel belalığını göster klavie delikanlılığı yapma

Yukarı Alt