1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sernet arena

1. NvR_GiVe_uP

NvR_GiVe_uP Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bugüne kadar aşırı miktarda private sw denedim ama gerçek kaliteyi sernet arenada buldum.Profesyonel yönetim.Oyuna para yatırmak yerine emek sarfeden,oyun bilgisi ve tecrübesine güvenen insanların bir yerlere gelebileceği.Oyun içinde yardımlaşma ve 7/24 canlı oyun nüfusu var. Kim eski srodaki kale savaşları gibi çekişmeli kale savaşlarını özledi eğer kendi kendinize "ben" cevabını veriyorsanız bu sw tam size göre. Hemen sw tanıtımına başlayayım.
    Sernet Arena

Server Özellikleri

Level Cap : 120
    Skill Cap : 120 (110 Level Full Max)
    ExpOranı: 1-110 Arası Easy 110-120 Arası Medium
    Mob Cap : 120 Level
    Sp Oranı : High
    Gold Drop : Max
    İtem Drop : Max
    Sox Drop : 10 dg Sun High Drop 11 Dg Nova Medium 12 Dg Sox Only 12 Dg Unique (Yuno,Babilion,Zielkiaxe)
    Alcemy : Easy + 6 New Glow
    Up-Time : %95

Oyunun Anasayfası ve Kayıt Sayfası
    http://www.sernetarena.net/

Oyuna yeni başlayan arkadaşlar için yeni bir fonksiyon eklenmiştir. Oyuna ilk başladığınızda yanlızca görevleri yerine getirerek Inv.1 Inv.2 Inv.3 Inv.4Knight Görevi ve Baronet Görevini yaptığınızda kademe kademe gelen exler ile 101 level oluyorsunuz ve Inv.1(1) Inv.2(5) Inv.3(15) Inv.4(35) Knight Görevi(25) ve Baronet(25) Olmak üzere Gold coinler kazanıyorsunuz. Knight Görevi ve Baronet Görevine gold coinler ve birde ek olarak 5 er inv. sayfası açma özellğide ekledik ve tüm görevlerin sonunda 3. sayfanızda tamamen açılmış durumda oluyor.
    ve Serverimiz ile ilgili en güncel bilgileri Facebok sayfamızdan öğrenebilrisiniz.

Sadece bir linki indirmeniz yeterlidir.

Tek Link Download

http://files.fm/u/wqrlupp

Oyunun Sistemi Hakkında Bilgilendirmeler.

1) Görevler tamamen ingilice ve eksiksiz olarak oyuna eklenmiştir.

2) Oyun içersinde silk kullanımı kaldırılmış ve onun yerine farklı bir sistem oturtulmuştur. Gold coinler üzerinden dönen bir ticaret sistemi vardır. ITEM_MALL öğeleri Jangan daki NPC ler tarafından satılmaktadır.

3) Oyun içerisinde ISIS Anubis Yuno Babilion Zielkiaxe olmak üzere toplam 5 Adet yeni uniqe vardır ve Rasgele olarak spawn olmaktadırlar.

4) TigerGirl - Uruchi - Isu - Lord Yarkan - Demon Shatian - IVY - Cerberus - ISIS - Anubis Uniqlerinden Levellerine oranlı olarak 10 Adetten 60 Adete kadar. Gold Coin Düşmektedir.

5) Yuno Babilion Zielkiaxe Uniqlerinden 12 Dg Nova - Moon - Sun itemler düşmektedir. Kesmesi Bi hayli zordur :)

6) +11 +12 +13 +14 +15 +16 Derecelerinde kalite olarak birbirini takip eden yani Glow(Parıltı Efektleri) Bulunmaktadır.

7) 12 Degre Set Alışılmış Setten farklıdır. Kafalık ve Omuzluk da Parıltı vardır. ve 110 Levelden sonra kullanılabilr. Olmaktadır.

8) Oyun içerisinde dönen bir çok etkinlik daha vardır ve zamanla serverin gidişatına göre Eventler şekil alacaktır.

9) Oyun tamamen inglizceleştirilmiştir.

10) Oyun içerisinde coin çekme mecburiyetinin olabildiğince azaltılması amaçlanmıştır. Daha çok zaman harcayan uğraşan ve beceri gösteren kişilerin oyunda başarı sağlayacağı bir server amaç edinilmiştir.
    http://www.sernetarena.net/
    www.sernetarena.net

FACEBOOK:https://www.facebook.com/pages/Sernet-Arena/389958481085286?ref=ts&fref=ts

Kaliteye buyurmazmıydınız

2. Swindler

Swindler Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Serbest Meslek
    Server içinden resim falan eklerseniz daha iyi olur...

3. NvR_GiVe_uP

NvR_GiVe_uP Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İsterdim de foto koymak için belli bir miktar mesaj ve üzerinde olmak gerekiyordu sanırım daha yeni açtığımdan hesabı yükleyemedim kusura bakmayın