1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sernet Arena VDS 7/24 Güncel +Media.Pk Download

1. since_1453

since_1453 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sernet Arena

Server Özellikleri

Level Cap : 120
    Skill Cap : 120 (110 Level Full Max)
    ExpOranı : 1-110 Arası Easy 110-120 Arası Medium
    Mob Cap : 120 Level
    Sp Oranı : High
    Gold Drop : Max
    İtem Drop : Max
    Sox Drop : 10 dg Sun High Drop 11 Dg Nova Medium 12 Dg Sox Only 12 Dg Unique (Yuno,Babilion,Zielkiaxe)
    Alcemy : Easy + 6 New Glow
    Up-Time : %95

Oyunun Anasayfası ve Kayıt Sayfası
    http://www.sernetarena.com

Oyuna yeni başlayan arkadaşlar için yeni bir fonksiyon eklenmiştir. Oyuna ilk başladığınızda yanlızca görevleri yerine getirerek Inv.1 Inv.2 Inv.3 Inv.4Knight Görevi ve Baronet Görevini yaptığınızda kademe kademe gelen exler ile 101 level oluyorsunuz ve Inv.1(1) Inv.2(5) Inv.3(15) Inv.4(35) Knight Görevi(25) ve Baronet(25) Olmak üzere Gold coinler kazanıyorsunuz. Knight Görevi ve Baronet Görevine gold coinler ve birde ek olarak 5 er inv. sayfası açma özellğide ekledik ve tüm görevlerin sonunda 3. sayfanızda tamamen açılmış durumda oluyor.

Konu ile ilgili bir tanıtım videosu aşağıdaki linktedir.
    ve Serverimiz ile ilgili en güncel bilgileri Facebok sayfamızdan öğrenebilrisiniz. Sernet Arena

http://www.youtube.com/embed/gU95NxgA4B8

Media.pk2 Download Linkleri

Sernet Arena Media.pk2 Download

Sadece Media.pk2 downloadını en sağlıklı şekilde kullanmak için aşağıdaki dosyaları gerçek silkroad klasörüne kopyalamanızı tavsiye ederiz. Linklerden herhangi birtanesini indiriniz ve içinden çıkan üç dosyayı Elinizdeki silkroad klasörüne kopyalayınız.

Tavsiye : Elinizde gerçek silkroad dosyaları var ise lütfen bu dosyaları o klasöre kopyalayarak kullanın.

Alternatif1 : https://rapidshare.com/files/1089442712 ... aMedia.rar
    Alternatif2 :http://www.fileserve.com/file/UbZyuQs/Sernet.ArenaMedia.rar
    Alternatif3 :http://www.mediafire.com/?e49ok7434bala9c

Sadece bir linki indirmeniz yeterlidir.

Tek Link Download

http://www.multiupload.com/0W4UZ8B351

Oyunun Sistemi Hakkında Bilgilendirmeler. xD
    Görevler tamamen ingilice ve eksiksiz olarak oyuna eklenmiştir.

Oyun içersinde silk kullanımı kaldırılmış ve onun yerine farklı bir sistem oturtulmuştur. Gold coinler üzerinden dönen bir ticaret sistemi vardır. ITEM_MALL öğeleri Jangan daki NPC ler tarafından satılmaktadır.
    Oyun içerisinde ISIS Anubis Yuno Babilion Zielkiaxe olmak üzere toplam 5 Adet yeni uniqe vardır ve Rasgele olarak spawn olmaktadırlar.
    TigerGirl - Uruchi - Isu - Lord Yarkan - Demon Shatian - IVY - Cerberus - ISIS - Anubis Uniqlerinden Levellerine oranlı olarak 10 Adetten 60 Adete kadar. Gold Coin Düşmektedir.
    Yuno Babilion Zielkiaxe Uniqlerinden 12 Dg Nova - Moon - Sun itemler düşmektedir. Kesmesi Bi hayli zordur :)
    +11 +12 +13 +14 +15 +16 Derecelerinde kalite olarak birbirini takip eden yani Glow(Parıltı Efektleri) Bulunmaktadır.
    12 Degre Set Alışılmış Setten farklıdır. Kafalık ve Omuzluk da Parıltı vardır. ve 110 Levelden sonra kullanılabilr. Olmaktadır.
    Oyun içerisinde dönen bir çok etkinlik daha vardır ve zamanla serverin gidişatına göre Eventler şekil alacaktır.
    Şubat Ayının ilk pazarı 5 Şubat Pazar günü ilk savaş yapılacaktır.
    Oyun tamamen inglizceleştirilmiştir.
    Oyun içerisinde coin çekme mecburiyetinin olabildiğince azaltılması amaçlanmıştır. Daha çok zaman harcayan uğraşan ve beceri gösteren kişilerin oyunda başarı sağlayacağı bir server amaç edinilmiştir.
    Görevler tamamen ingilice ve eksiksiz olarak oyuna eklenmiştir.

Oyun Hakkında bilgilendirmek maksadı ile aşağıda bir kaç resim vardır.

2. jöker

jöker Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Server ne zaman açıldı?

3. since_1453

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    15 Gün önce açılmıştır. Ancak yeni oyuncuların oyuna dahil olmaları bir hayli kolay bir çok alternatif mevcut. Oyundaki yarışa kolay adapde olabilmek için Silkroad oyunu hakkında temel bilgiye sahip olmak tek gerekli olan şey dir.

4. since_1453

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Server Günceldir. Problem ile karşılaşan arkdaşlar ister burdan isterlerse sernetarena@gmail.com adresini msn üzerinden ekleyerek sorularını sorabilirler.

5. S4YKLO

S4YKLO Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bütün herşey resimlerde görldügü kadarıyla npc lerde var siz nasıl para kazanıyosunuz onu merak ettim o gold coinler ne veriyor cidden merak ettim çnki herşey ncp de oldugunu görüyorum :) birde full client koyma ihtimaliniz varmı ?

6. HollowDalton

HollowDalton Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ben sernet oynuyorum. Fight itemler var npclerde onlar 4000 coin e satılıyor bunları unique keserek toplamak çok zor doğal olarak millet güçlü olmak için fight alıyor item çevirici geldiğindede legende çevirecekler işte böyle kazanıyorlar.

7. since_1453

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Figt itemler değildir temel amaç oyun içerisinde unqileri keserek herşeyi almak mümkün evet bu doğrudur. ancak bu gün başladınız. hemen dress alamazsınız veya pet almazsınız oyuna ilk başladığınızda başlangıç görevlerinden aldığınız gold coinler le oyundaki yarışa katılmanız mümkün daha sonrasında zamanla eventlerde veya uniq leri normal şartlarda keserek gold coin biriktirebilir ve istedğiniz herşeyi alabilrisiniz. ancak bu normal şartlarda rakiplerinizde olduğu için misal bir dressi almak 1 hafta sürebiliyor ama sonuçta hiç para vermiyorsunuz.

Birde herkes sabırlı veya becerikli olmayabiliyor. Başka ihtiyaclarıda olabiliyor bu noktada imkanı olan kişiler gold coin satın alarak eksiklerini giderebiliyor bizim oyunu çevirmek için kaynak sağladığımız nokta burası çok büyük gelirler beklemediğimiz için problem olmuyor.

Bunlarına haricinde gelir gider dengemizi bozmadan zaman içerisinde oyuncuların başka gold coin elde edebilme imkanlarıda sunma konusunda çalışmalarımız devam ediyor. Bu na örnek olarak ilk serveri açtığımızda görevlerden coin kasabilme imkanı yoktu daha sonrasında geliştirme aşamasında eklemiş olduk. Şu an

1. İnventory 1 Adet
    2. İnventory 5 Adet
    3. İnventory 15 Adet
    4. İnventory 35 Adet

Knight Görevi 25 Adet
    Baronet Görevi 25 Adet
    Baron görevi 250 Adet
    Count Görevi 250 Adet olmak üzere herkesden bağımsız sadece oyun içerisinde zaman geçirerek belki arkadaşlarınızla yardımlaşarak elde edebileceğiniz coin miktarlarıdır.

Tek link konuya eklenmiştir. Ancak buraya da ekleyelim
    http://www.multiupload.com/0W4UZ8B351

Buda Facebok sayfamız en güncel bilgiler takip edebilirsiniz. http://www.facebook.com/SernetArena

8. HollowDalton

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Baron ve Count olabilmek için Haroeris kesmek gerekiyodu sanırım. Bu serverde o unique kesilebilecek kadar güçlü değil bence.Jupiter fln kesiliyor ama Haroeris jupiterden güçlüdür bence.

9. since_1453

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Baron ve Count görevlerinde Haroeris kesme gerekliliği yoktur sanırım Horus isimli unique ile karıştırdınız.

Ayrıca haroeris in 11 Dg bi uniq olduğu düşünüldüğünde kolay alcemy ve 12 dg itemlerle haroeris kesmek normal şartlara göre daha kolaydır. Henüz ihtiyaç olmadığı için hiç denenmemiştir.

10. HollowDalton

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Görevin orta kısımlarında haroeris kesilmesi gerekiyor diye biliyorum.11th uniquesi ancak sanıldığı kadar kolay bi unique değil haroeris bi kere at jangana kaç saatte ölüyor bakalım :)
    Edit: Seth'te olabilir.

11. since_1453

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haroeris kesilmesinin kesinlikle şart olmadığını söyleyebilirim jangan önü spawnı konusundada tecrübe edilebilir diyebilirim..

12. since_1453

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Server Günceldir. Problem ile karşılaşan arkdaşlar ister burdan isterlerse sernetarena@gmail.com adresini msn üzerinden ekleyerek sorularını sorabilirler.

13. gahraman046

gahraman046 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş ben oyunu bir türlü yükleyemiyorum ne yapmam gerek bilgilendirir misiniz?