iCe_diVe

Bilgiliyim
Ben sadece sokakları temizliyordum." (Peter Sutcliffe)

-"İnsanlar kurtçuklara benzer. Küçük, kör ve değersiz." (David Smith)

-"Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır." (John Christie)

-"Ölümlere sebep olan rüyalar üretiyordum, benim suçum buydu." (Dennis Nilsen)

-"İnsanların dikkatini çekecek ve dünyayı ayağa kaldıracak bir suç işlemek istiyordum." (Susan Atkins)

-"Ben kimseyi öldürmedim, kimseyi öldürtmedim, bıçaklarıyla üzerinize gelen çocuklar, onlar sizin çocuklarınız, onlara ben öğretmedim. Siz öğrettiniz." (Charles Manson)

-"Bana yukarıdan bakarsanız aptalın tekini görürsünüz. Bana aşağıdan bakarsanız tanrıyı görürsünüz. Bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz." (Charles Manson)

-"Bana kadın düşmanı olarak hitap etmeniz beni derinden yaralıyor. Değilim, ben bir canavarım. Ben Sam’ın oğluyum. Ben küçük yaramaz bir çocuğum." (David Berkowitz)

-"Onları incitmek istemedim. Onları sadece öldürmek istedim." (David Berkowitz)

-"Ben hasta bir insanım bunu biliyorum. Normal biri benim yaptıklarımı nasıl yapabilir? Sanki içimde başka biri var gibiydi." (Albert de Salvo)

-"Fahişeleri öldürmek istemedim, fahişeleri severim." (Albert de Salvo)

-"Belki bir parça tuhafım." (George Joseph Smith)

-"Bir palyaço bile katil olabilir." (John Wayne Gacy)

-"Disneyland’da görüşürüz." (John Wayne Gacy)

-"Her insanın kendi zevkleri vardır. Benimkide cesetler." (Henry Blot)

-"20 kişiyi öldürdüm. Kanı severim." (Richard Ramirez)

-"Zamanımı gerçekten boşa harcadım." (Jeffrey Dahmer)

Son sözleri (cellâdına) -"Acele et. Sen etrafta ahmakça dolaşırken, ben bir düzine adamı asardım." (Carl Panzram)

-"Yaşayan bedenindeki soluğu hissediyorsun. Onların gözlerine bakıyorsun. Bu pozisyondaki insan tanrıdır." (Ted Bundy)

-"Yaşama ve ölüme hükmetmek istiyorum." (Ted Bundy)

-"Bir insanın ölüm ve yaşamına karar verebilme gücünden daha büyük ne olabilir ki?"" (Ted Bundy)

-"Ben şimdiye kadar karşılaştığınız en soğukkanlı ****im."-Düşmanından nefret et,sana vuranı yok et (Ted Bundy)

-"Bazen kendimi vampir gibi hissediyorum." (Ted Bundy)

-"Biz seri katiller sizin oğlunuzuz ve sizin kocanızız biz her yerdeyiz. Ve gelecekte daha çok çocuğunuz ölmüş olacak." (Ted Bundy)

-"Sokakta yürüyen güzel bir kız gördüğünde ne düşünürsün? Bir tarafım onunla flört etmeyi, onunla iyi vakit geçirmeyi, diğer tarafım ise kazığa geçirilmiş kafasının nasıl duracağını düşünür." (Edmund Kemper)

Son sözleri (cellâdına) -"Acele et. Sen etrafta ahmakça dolaşırken, ben bir düzine adamı asardım." (Carl Panzram)

manyak la bu :mrgreen:

-"Bana yukarıdan bakarsanız aptalın tekini görürsünüz. Bana aşağıdan bakarsanız tanrıyı görürsünüz. Bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz." (Charles Manson)

bu adama hayranim

Kod:
-"Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır." (John Christie)
Acaba Bunu Msn Kisisel İletiye Koysam Piskopat Oldugumu Düsünürlermi? :lolmuch:

Saol Kardes Güsel Olmus!!!

Jigsaw

Aileden
"Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır." (John Christie)

Benim de bu hoşuma gitti.

"Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır." (John Christie)
psikopat ama güzel konuşmuş

bu adamlar ne kadar psikopatsa o kadar da zeki.
hayatımda bundan daha akıllıca sarfedilmiş sözlerle az karşılaştım.
ilk okudugunda biraz sadist ve psikopat duygular içerdigini düşünsek de sözlerin derinligine indiginizde bunların gayet normal hatta dahice söylenmiş sözler oldugunu anlayabilirsiniz.
özellikle charles manson ınkine bayıldım.

dipnot: marilyn manson da bu adamdan çok etkilenmiştir.kendi ismi takmadır.
marilyn = marilyn monroe dan,manson da ünlü ve acımasız bir katilden alınarak üretilmiştir.

Yukarı Alt