Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sergen TRT'ye geçti

İşte TRT'den yıllık 1 milyon Türk Lirası alacağı iddia edilen genç yorumcunun ağzından olayın perde arkası: Son dönemde ben de TRT'ye geçtim ve benim için önemli bir transfer. Kafamda çok çelişkiler vardı NTV'de çalışırken. NTV'de çalışmaktan çok mutluydum. Hayatım boyunca, buna futbolcu olarak futbolu da buna katabiliriz, yaptığım en iyi işti NTV'de 2.5 sene çalışmak. Bana çok şeyler kattı. Oradaki herkesle dostça ayrıldık. Doğal olarak biraz üzüldüler ama herşeyin bir sonu vardır. Belki ileride tekrar beraber çalışabiliriz. Ama artık biraz hedefleri yukarı çıkarmam lazımdı. Daha doğrusu kafamda kurduğum plana göre artık çalıştığım yerde 1. adam olma zamanı geldi diye düşünüyordum.

"1. ADAM OLMAYA KARAR VERDİM" "2.5 sene çok güzel çalıştım ama orada Rıdvan hoca var. Rıdvan hoca da çok sevdiğim bir insan. Biz biraz daha arka alanda çalışıyorduk. Artık çalıştığım yerde 1. adam olmaya karar verdim. Daha doğrusu kendimi geliştirdiğim ve o seviyede olduğumu düşünüyorum. TRT de reddedemeyeceğim bir teklif yaptı bana, ben de kabul ettim. Ligin ikinci yarısı itibariyle TRT'de başlıyorum, inşallah benim için hayırlısı olur." "Devre bitmeden teklif geldi bana. Sezon başında LigTv'den teklif gelmişti, kabul etmemiştim. Şimdi TRT'den böyle bir teklif geldi. Çok iyi bir teklif geldi, hem kendimi geliştirmek için hem 1. adam olabileceğim bir yer hem de devlet kanalı olduğu için, çok uygun geldi bana teklif bende kabul ettim." "ÜCRETİ 1. PLANDA DÜŞÜNMEDİM" "Miktar söylemeyeyim ama tabiki NTV'den aldığımdan çok daha iyi bir ücret alacağım gerçek. Ama ücret bu transferde 2. planda kaldı. Birinci plan, çalıştığım yerde 1. adam olmak, kendimi geliştirmek, daha üst seviyede olmak, TRT olması tabi işin çok farklı bir boyutu. Ücreti birinci planda düşünmedim, ikinci plandaydı. Ücretin çok fazla da değişmesi beni bağlamadı yani bu transferde. Önce birinci adam olmak, sonra TRT olması, sonrasında ücret. Bu transferin gelişmesindeki en büyük neden para değil yani. Bu parayla ilgili bir transfer olmadı. Kafamda zaten başka bir kanalda birinci adam olmak, kendi programlarını yapma fikri vardı."

"Hafta sonları, cuma, cumartesi, pazar programları olacak. Şimdi program detaylarını konuşuyoruz. "Benim programlarım ayrı ve tamamen bana özgü olacak. Birebir. Tam olarak belli değil yanımda kim olacağı ama deneyimli donanımlı işi iyi bilen birisi olacak. Kanal da bunu seçebilir, problem değil ama donanımlı ve iyi birinin olması şart çünkü bu iş çok basit bir iş değil, zor bir iş bu. Mutlaka donanımlı birinin olması lazım."

Video çok kral izleyin ahahaha helal olsun çok seviyoruing bu sergeni ben gibi dürüst adam makara:

http://video.milliyet.com.tr/Sergen-BMuniche-niye-gitmedi_1_46111.htm?auto=1

Sergen'in yorumculugunu seven ntvspor calısanı yoktur sanırsam ama eyyamcı değil en azından hıncal gibi aklına ne gelirse onu söyleyen biridir sergen hayırlı olsun ^^

hmzsnmz demiş ki:
Sergen'in yorumculugunu seven ntvspor calısanı yoktur sanırsam ama eyyamcı değil en azından hıncal gibi aklına ne gelirse onu söyleyen biridir sergen hayırlı olsun ^^
Bkz:öyle aman aman bir futbolcu deil :lol:

Yukarı Alt