Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Fenerbahçe'nin ısrarla transfer etmek istediği Bursasporlu Sercan, tatilini geçirdiği Marmaris'ten apar topar İstanbul'a geldi.

Marmaris'ten Dalaman'a geçen ve oradan THY'nin Dalaman – İstanbul seferini yapan uçağıyla İstanbul'a gelen genç golcü, gazetecilerin "Transfer görüşmesi için mi geldin? " sorusuna "Bursa'ya gideceğim" şeklinde yanıt verdi.

Adı transfer gündeminin ilk sıralarında yer alan Yeşil Beyazlı kulübün golcü futbolcusu Sercan Yıldırım için Fenerbahçe kulübü ile Bursa kulübü arasında transfer görüşmeleri yapılırken Beşiktaş'ın da devreye girdiği belirtildi. Sercan, hiçbir takım ile anlaşmasının söz konusu olmadığını kendisi ile ilgili transfer haberlerini gazetelerden takip ettiğini söyledi. Kendisinin 2011 yılına kadar Bursaspor ile sözleşmesi olduğunun altını çizen Sercan transferiyle ilgili olarak şunları söyledi:

"Benim bir takım ile anlaşmam söz konusu değil. Kulüpler arasında görüşmeler olmuş sanırım. Ben de bugün gazetelerde okudum. Transferim konusunda ben bir şey söyleyemem. Her zaman söylediğim gibi benim kulübümle 2011 yılına kadar sözleşmem var. Bu konuyu başkanım bilir. Onun vereceği karar benim için çok önemli. Şu anda bu konu hakkında bir şey söyleyemeyeceğim. Başkanım bilir."

Yeşil beyazlı futbolcu, "Gönlünden geçen kulüp hangisi?" şeklindeki soruyu ise "Şu an bu konuda bir şey söyleyemem. Bu konuyu başkanımız halledecek" şeklinde yanıtladı.

Yukarı Alt