Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Redd demiş ki:

İŞTE KILIK VE KIYAFET SINIRLAMALARI

Yönetmeliğe göre artık okullarda kılık kıyafet serbest ama belirli koşulları var.

* Yönetmeliğe göre öğrenciler, öğrenim gördükleri okulun arması ve rozeti dışında nişan, arma, sembol, rozet ve benzeri takılar takamayacak.

* İnsan sağlığını olumsuz etkileyen ve mevsim şartlarına uygun olmayan kıyafetler, yırtık veya delikli kıyafetler ile şeffaf kıyafetler giyemeyecek.

* Vücut hatlarını belli eden şort, tayt gibi kıyafetler ile diz üstü etek, derin yırtmaçlı etek, kısa pantolon, kolsuz tişört ve kolsuz gömlek giyilmeyecek.

* Siyasi sembol içeren simge, şekil ve yazıların yer aldığı fular, bere, şapka, çanta ve benzeri materyalleri kullanamayacak ve giysileri giyemeyecek.

* Okul içinde baş açık, saçlar temiz ve boyasız olacak. Öğrenciler makyaj yapmayacak, bıyık ve sakal bırakamayacak.

Rezil bir durum içine soktular bu işi okulda okul kıyafeti zorunluluğu kalkması nedir ya. Herkesin durumumu var kıyafet alıcak çeşit çeşit giyecek.Türkiye toplumunda o kadar fakir aile çocuğu var o ondan özenicek o ondan görücek alamayacak üzülecek ailesine yansıtıcak aile üzülecek v.s v.s diye gidicek bu duruma getirmeye gerek yoktu bence yazık çok yazık.

bizim okuldaki kızlar okul formasını bacağından 1.5 karış aşşağıda giyiyolardı şimdi diz altı giyeceklerini hiç sanmıyorum.

Takımı
Besiktas
Ah be bizim zamanımızda olacaktı bunlar yeni nesil çok şanslı gözleri gönülleri dolacak :twisted:

Lordzek demiş ki:
bizim okuldaki kızlar okul formasını bacağından 1.5 karış aşşağıda giyiyolardı şimdi diz altı giyeceklerini hiç sanmıyorum.
bizim okulda aynı şekilde %90ı diz üzerinde giyiyor kimisi mini etek gibi giyiyor

Maddy demiş ki:
Lordzek demiş ki:
bizim okulda aynı şekilde %90ı diz üzerinde giyiyor kimisi mini etek gibi giyiyor
sizinki kız lisesi olum kızlar serbest :mrgreen:

Takımı
Seçiniz...
Lise öğrencisi olmama rağmen yınede bu kıyafet serbestliğine sevinmedim zengin fakir arasındakı fark ıyıce bellı olucak

Takımı
Besiktas
CooL AngeL demiş ki:
Lise öğrencisi olmama rağmen yınede bu kıyafet serbestliğine sevinmedim zengin fakir arasındakı fark ıyıce bellı olucak
Kim kimin yanında fakir olacak kim kimin yanında zengin olacak tutupta liseye abiye son moda kıyafetle gelmez herkes gelenede mal muamelesi yapılır erkekler açısından bir sakınca yok çeker pantolonunu gelir okuluna şahsen ben olsam yattığım şeyle giderdim okula
Bir kızlar arasında zengin fakir diye tabir ettiğiniz olay var giyinmeden bu kanıya varılıyor kimse kusura bakmasın ama okul'a okumak için değilde o----- yapmak için gelenler diğerlerini fakir olarak görseler ne olacak ben hiç takmazdım şahsen.

Duygusuzz demiş ki:
CooL AngeL demiş ki:
Kim kimin yanında fakir olacak kim kimin yanında zengin olacak tutupta liseye abiye son moda kıyafetle gelmez herkes gelenede mal muamelesi yapılır erkekler açısından bir sakınca yok çeker pantolonunu gelir okuluna şahsen ben olsam yattığım şeyle giderdim okula
Bir kızlar arasında zengin fakir diye tabir ettiğiniz olay var giyinmeden bu kanıya varılıyor kimse kusura bakmasın ama okul'a okumak için değilde o----- yapmak için gelenler diğerlerini fakir olarak görseler ne olacak ben hiç takmazdım şahsen.
:buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha:
Okul eteği bile 1 karışken ne dersinki .

Yukarı Alt