Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
RolsRoyve
Cidden artık ağır olma vakti geldi :D
Berkay
Kuzuların sessizliğini izlemiş miydin? :lol: Sen yalvarmasan bile yardım istersin kuzum benden :D

kotakot demiş ki:
Eee ben kızla tanışmıyorum ki hiç muhabbetimiz yok
sen yine iyisin kızı daha tanımıyosun bn sevdiğim kızı 15 yıllık ömrümün 10 yılının her günü görüyorum ve daha açılamadım bile :? kızla dosttan bile öteyis kardeş gibiyis resmen yani :? burdan insan şunu anlıyo bir insan sevdiği kişiyi ne kadar uzun süre tanıyorsa açılması daha zor oluyor :roll:

insanın bazen öyle anları oluyorki içindeki sevgiyi dışarıya haykırmamak için kendini zor tutuyorsun sevdiğin yanındayken ona dokunmak aşkını haykırmak istiyorsun ama olmuyor işte buda o örneklerden biri hayatın her anını doludolu yaşamalıyız ve aşkımızı içimizde tutarak kendi kendimize işkence yapmamalıyız.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Beyaban demiş ki:
bunun birde videosu vardı ben hatırlıyorum
Evet. Az önce izledim ve içim burkuldu :?
Ktunnel.com adresinden Youtube'a girin ve orada arama motoruna Seni Sevdiğimi Söyleyemediğim İçin Utanıyorum yazın. Video karşınıza çıkacaktır.

Wax Whine demiş ki:
Beyaban demiş ki:
bunun birde videosu vardı ben hatırlıyorum
Evet. Az önce izledim ve içim burkuldu :?
Ktunnel.com adresinden Youtube'a girin ve orada arama motoruna Seni Sevdiğimi Söyleyemediğim İçin Utanıyorum yazın. Video karşınıza çıkacaktır.
Sağol..Birde izliyelim Bakalım.. :kalp:

RoLLBasT Hemde nasıl Koyuyor İnsana..Asık Oldugun Kişi Seni arkadas Gözü İle Görüyor.. Orda Yanında Bişey Söyleyemiyorum Ama Uzaklasınca Seni Seviyorum deseydim keşke Diye bir Cümle geçiyor içimden..sonra ümit besen-okul yolunda:] sarkısı geçiyor aklımdan..

Mopneet

benim oldugum durumu acıklıyor sevdigim kız 9 senedir yüzünü gordugum bir insan her gordugumde içim yanıyor ama o benim dost otesi olarak goruyor bir sırdaş gibi işte en cok koyanda o oluyor :!!&%&!

Yukarı Alt