beyler gecen thıeflık ypıodum
adamın bırı dw da bagırıo gel wtandas gel hepnızı 60 aypabılırım falan dıodu bende dalga geceyım dedım extraokk
Shocked abı benım abımın charı war dedım ama ona soleme surpuz olsun dedım (her zaman abı dıom supelenmesın dıe)yannıs ıd pw werdım abımn 55 lwl ama soleme 60 yap cık dedıM:Ddaha snra oyundan cıktı bu ıd pw yannıs dedı aa o 2 olmucaktu 3 olacaktı dedım bole 4 kere cıktı galıba:D en sonunda abı sen gm mısın dedım namın her yerde war:D oda evet senı banlıyacagım dedı:D bende basladım anasından gırdım taaaa babannesıne :lolmuch: :lolmuch: extraokk

ehehhe bnde yapıom 5k pls die qesiolar diom napacan kurt alcam dio bak sana gold şifresi werem türksün ne olsa diom oda salak ok dio dşorum şidi pme yas giveme100m gold die diorum sonra çık gir serwerlar croved salak yazıo çıkıo giremio bi daa :)

nadir demiş ki:
ehehhe bnde yapıom 5k pls die qesiolar diom napacan kurt alcam dio bak sana gold şifresi werem türksün ne olsa diom oda salak ok dio dşorum şidi pme yas giveme100m gold die diorum sonra çık gir serwerlar croved salak yazıo çıkıo giremio bi daa :)
senınkıde gusel numara.:lol: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: Wink extraokk

Yukarı Alt