EmmaW

beyler bu sene ygs-lys'a hazırlanıyorum pc ile beraber götüremiyeceğimi anladım ve yarından itibaren kaldırıyorum bilgisayarı herkes kendine iyi baksın haziran ayında inş. istediğim puanı almış olarak dönerim foruma tekrar allaha emanet olun :byes:

Bende ilişkimi azaltıcam.Tamamen kesmem ama aksamdan aksama 1 max 2 saat artık. Neyse umarım istediğin yeri tutturursun :thumbsup: :byes:

Takımı
Besiktas
bende uzaklaşacam çarşamba gününden itibaren ara sıra telden girerim yada hafta sonu pc'den

Emma yı bilmem ama diğerleri azaltıcam derler bu dönemler sonra hepsi tekrar gelir :D kim azaltıcam diyipte hemen bırakabildi bu illeti :D

ben üniye hazırlandığım yılda pc yi 1 ay kapattım hemen netlerimde gözle görlür bir düşüş oldu sonra tekrar kurdum topladı o an anladım ki benim motivasyonum bilgisayarımmış neutral1

EmmaW

teşekkürler herkese
@castiel değişik bi bakış açısıda yani şu son 3-4 günde pc den kalkamadım adam gibi test çözemedim hiç birde bu yönü denemem lazım malum bilgisayar mühendisi olmak için bilgisayardan vazgeçmek gerekiyor :lol:

Sonunda geldin mi lafıma :P bak bana günde 15-20 dk cepten exl, dh, twitter, facebook kontrol ediyorum yetiyor bana :) 2 haftadır yalnızca mp3 atmak için ablamın bilgisayarını açtım o kadar :)

:mrgreen: olsun olm o mühendislik kazanılacak o kadar :P harbiden insan motive oluyor ama :D

Kolay gelsin dostum umarım istediğin bölümü kazanırsın rahat rahat yine takılırsın burada.Ben de senin gibi yapmıştım şimdi karşılığını aldım; en güzelini yapıyorsun :) Biz bir aileyiz hep buradayız burada olmaya devam edeceğiz. :)

Haziranda veya Temmuzda bu topic'e mesaj atacağım fakat seneye de ben hazırlanıyorum napacaz :(((((((
Berq görüşürüz <3

Takımı
Seçiniz...
Arkadaş herşeyi dozunda yaparsan pcyi falan toplamana gerek yok yalan dolan hepsi herşeye zamanın oluyor 7/24 kimsenin çalışıp istediği yere girdiğini görmedim bu senin içinde geçerli Berk

Yukarı Alt