UnDeFeateD demiş ki:
Hearthcım yüksek gerilim hatlarındaki kesicilerde de arıza oluşmuş olabilir. Fırtına kopmuştur birbirine yaklaşan kablolarda ark oluşmuştur ve kesiciler devreye girmiştir :) Bu gibi arızalar santralden orta gerilim hatlarına kadar olan kısmın herhangi biyerinde oluşadan arızadan kaynaklanabilir sadece santrallerle ilgili değil :)

Bu arada ne okuyosun?
Ben aklıma ilk gelen olasılığı söyledim :)

Uludağ üniversitesi - Elektrik bölümü [2 yıllık şimdilik (son senem) ]

@heartbbeat
olasılıkmış bende diyorum nerden biliyor bu kadar detayı :D hatta bir ara kadir topbaş o.O ? diye düsündüm:D

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Lexium demiş ki:
@heartbbeat
olasılıkmış bende diyorum nerden biliyor bu kadar detayı :D hatta bir ara kadir topbaş o.O ? diye düsündüm:D

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile
makara: Sesli güldüm vallahi biggrint1 :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bende iü elektronik haberleşmeden mezun oldum. Ama lisede aldığım elektrik bilgisi iyiydi :D Ayıptır sölemesi sınıf birincisiydim elektrik ve elektronikte. Plcden Pic'e Pnomatikten otomasyona kadar bi numaraydım ama şuanda starbucks'ta baristayım :oops: :cry:

UnDeFeateD demiş ki:
Bende iü elektronik haberleşmeden mezun oldum. Ama lisede aldığım elektrik bilgisi iyiydi :D Ayıptır sölemesi sınıf birincisiydim elektrik ve elektronikte. Plcden Pic'e Pnomatikten otomasyona kadar bi numaraydım ama şuanda starbucks'ta baristayım :oops: :cry:
Bu kadar iyi olman aklıma ilk şunu getirdi " adam mesleğini seviyor " ancak son cümleni okuduğumda tam bir hayal kırıklığı yaşadığımı söyleyebilirim. Ama karar senin kararın, hayat senin hayatın. Bize karışıp yargılamak düşmez. :kalp:

Evet seviyorum elektik sevgisi doğustan var içimde oyun oynamaz pic programlardım ben küçükken :P :D Liseyi yata yata bitirdim yemin ederim çocuk oyuncağı gibiydi sınavlar :D Ek iş olarak lise öğrencilerine proje yapıyorum :D Kendimede bi Tesla coil yapacaktım etraftaki cihazları bozuyomuş vazgeçtim :D

Gel görki mesleğim üzerine yaptığım başvurulardan hiç bir sonuç alamıyorum. Bende Sbux'a girdim. Mutluyum şuan kendi işim olmasada eğlenceli bi işe sahibim diye düşünüyorum. Çalışanlar olarak kimse kimseye üstünlük taslamıyor herkes birbirini partner (ortak) olarak görüyor ve herkes her işi yapıyor.

Yukarı Alt