Takımı
Besiktas

Lurkeer

Tanınıyorum
28 yıl Fenerbahçenin talihsizliği ben son 12 yıldır galatasarayın Fenerbahçeden çektiğinden bahsediyorum :)Bariz bir üstünlük var,dünyanın hangi tarafında böyle bir derbi gördünüz ?

Takımı
Besiktas
Lurkeer demiş ki:
28 yıl Fenerbahçenin talihsizliği ben son 12 yıldır galatasarayın Fenerbahçeden çektiğinden bahsediyorum :)Bariz bir üstünlük var,dünyanın hangi tarafında böyle bir derbi gördünüz ?
Ömerim, " çük takımlar yendiği YÜK takımlar ile övünür, YÜK takımlar ise aldıkları KUPALAR ile övünür. " ^^

Lurkeer

Tanınıyorum
Lenneth demiş ki:
Lurkeer demiş ki:
Ömerim, " çük takımlar yendiği YÜK takımlar ile övünür, YÜK takımlar ise aldıkları KUPALAR ile övünür. " ^^
O büyük takımlar neden küçük takımları 12 yıldır yenemiyor içerde ve dışarda ? :sfff:

Takımı
Besiktas
Lurkeer demiş ki:
Lenneth demiş ki:
Lurkeer demiş ki:
O büyük takımlar neden küçük takımları 12 yıldır yenemiyor içerde ve dışarda ? :sfff:
O küçük takımlar neden hala yendiği büyük takımların peşinde ? Madem büyük olduğunuzu iddia ediyorsunuz, koyun önümüze artık şu 29 yılın hasreti olan kupayı da bi kapak olalım pray:

Lurkeer

Tanınıyorum
Hep uefa kupasının arkasına sığının :)Biz Türkiye kupasını alamıyoruz var bi şanssızlık ama sizde Fenere karşı galibiyet alamıyorsunuz bunu kabul edin,objektif olun biraz.

Takımı
Galatasaray
Lurkeer demiş ki:
Hep uefa kupasının arkasına sığının :)Biz Türkiye kupasını alamıyoruz var bi şanssızlık ama sizde Fenere karşı galibiyet alamıyorsunuz bunu kabul edin,objektif olun biraz.
Biz uefa kupasına değil tüm kupaların arkasındayız.
Bkz: Resmi olarak Türkiye'de en çok kupa Galatasaray'da.

Takımı
Besiktas
@Lurkeer

Eğer birazcık objektif olabilseydin, şuan bunları yazıyor olmazdın. Ayrıca UEFA kupası diyip geçtiğin şey, Avrupa da dünyanın en büyük 2. Kupası :muck:

@NR

Öpüyorum hacım. :muck: :buddha:

Lurkeer

Tanınıyorum
Lenneth demiş ki:
@Lurkeer

Eğer birazcık objektif olabilseydin, şuan bunları yazıyor olmazdın. Ayrıca UEFA kupası diyip geçtiğin şey, Avrupa da dünyanın en büyük 2. Kupası :muck:

@NR

Öpüyorum hacım. :muck: :buddha:
Anlatamıyorum olmadi: Tamam kupada sizde,helal olsun avrupada kupa aldınız Türkiyenin adını duyurdunuz,gurur duyarım bişey demiyorum.Sizde Fenerbahçeye karşı galibiyet alamadığınızı kabul edin,kaderimiz bu diyip geçin :muck:

Takımı
Besiktas
@Lurkeer

İnkar eden kim bro, 12 yıldır galibiyet alamıyoruz budur yani ^^

Takımı
Galatasaray
Az kaldı az derbiyi bekleyin Fatih hoca çözdü işi artık kaçarı yok Pitbull ısırmaya geliyor fenevlileri makara:

Takımı
Besiktas
Nina Ricci demiş ki:
Az kaldı az derbiyi bekleyin Fatih hoca çözdü işi artık kaçarı yok Pitbull ısırmaya geliyor fenevlileri makara:
Ahahah " Felime Melo " Hell yeahhhhhhhhhhh :headbang:

Lurkeer

Tanınıyorum
Lenneth demiş ki:
@Lurkeer

eee neyin davasını yapıyorsun oğlum o zaman :D

@NR
Yıl 2002 Fatih hoca Galatasarayın başında skor ise 6-0 makara:

Nz9

rank8
Lurkeer demiş ki:
Lenneth demiş ki:
@Lurkeer

eee neyin davasını yapıyorsun oğlum o zaman :D

@NR
Yıl 2002 Fatih hoca Galatasarayın başında skor ise 6-0 makara:
Örnek 1.1 Klasik Fenevli Biz burda Günümüzü Kutluyoruz UEFA dahil Bütün kupalarımızın Kıskanclıgıyla Konuyu Kirletmeye Çalışıyorsun Yapma Be Güzel Kardeşim Git Belki 28 Belki 30 ama inanıyorum 45. Dönemde Alıcaksınız o Kupayı :thumbsup: .. İşte o Zaman Sen 28+ Yılın Hasretini Kutlarken Biz Galatasaray'lılar olarak Geçmişimize Sahip Çıkmış Son 10 12 Yılın Değil 1905 - 2011 Yılları Arasını Savunuyo Olucaz cicioe2

Lurkeer demiş ki:
Lenneth demiş ki:
Lurkeer demiş ki:
http://www.youtube.com/watch?v=gKrIfiZgYEM
Tarihe dikkat edelim lütfen :!:
http://www.youtube.com/watch?v=WJcpsc2pGw4
Tarihe dikkat edelim lütfen :!: x2
yorum atarken biraz daha düşünmeni tavsiye ederim :byes:

Yukarı Alt