Evet arkadaşlar aslında çok yararlı olan ama çoğumuzun kullanmadığı özel npcler var sroda mesela bandit kalesinde ve black robber kalesinde

Bu npclerden aldığımız basit görevlerle (20 white tiger kesip görevi bildirmek vb...) bu npcleri aktif hale getirebilioruz

peki ne zaman aktif oluyorlar ?

Yanılmıorsam 3-4 saatte 1 selling bargain priced goods will begin in 30 min, is started ya da is end gibi yazılar görüyoruz bunlar bu npclerin aktifleşicekleri zaman aralığını belirtir

bu zaman aralığında janganda çıkardığımız kerwanı bandit kalesindeki npcye götürürsek (önceden görevi yapmış olmak şartıyla) dw ye götürmüş gibi satabilioruz

aynı şekilde black robber kalesi de böyle işliyor

ve özellikle 5* kerwanların çok işine yarayan bir özellik

hala jangandan hotana gitmeye çalışan 5* lar var kar %si daha fazla olsa da riski ve süresi çok daha uzun aynı sürede çok daha az riskle 2 kere jangan - bandit kalesi seferi düzenlenilebilir.

Ama unutmamak gerekirki ; Bu yazıyı gören thiefler
bu önemli yerlerde beklemeye başlarlar . Önce görünmez wizz yada xbowlar
gidip kontrol etmeli sonra kervan götürülmeli

NOT: Alıntıdır.Bende daha yeni öğrendim bi paylaşayım dedim bilmeyenler için hep o yazı çıktığında merak ediyorum ne olduğunu

çok sağol.Eminim çok işime yarıycak.Zaten phonixde fazla thief olmadığından 64 wizardla bile çok rahat kervan çekiyodum.Şimdi daha kısa sürede çekerim.

Bandit Kalesine Kervan Çekmek için gidip npc den görevi alıyoruz.Görev ise 20 tane white tiger kesmek.Görevi bitirdikten sonra gidip veriyoruz görevi.Artık tamamdır Bandit Kalesine kervan çekebilirsiniz.Bu dediğim saatler içinde mesela 5* çekeceksin ama korkuyorsun dw ye gitmeye jangandan ama bu saat aralığında dw yerine bandit e gitsende dw ye gitmiş gibi trader exp ve para kazanacaksın

Yukarı Alt