cezavebeko demiş ki:
Selam Arkadaşlar Burda Deneme Mod Vardı hatta Msnsi var serseri kubi falan filan...
bu arkadaşdan üyelik verirmisin dedim yeni başlayacaktm ecsroya (: bu arkadaş verdi onun guildine falan girdim cıkmak istedim kızdı oynda deilken atarmısın dedim 3 günlük ceza için bana sövdü ve attı 3 gün sonra arkadaşn guildine girdm msnde engellemişti bi kac hafta sonra cardaki herşeyim gitmişdi ve msnden bana KAŞINANI KAŞIRLAR DEDİ elimde Sohbet günlükleride var hatta özel mesajdan msnmi isterseniz atabilirim bu benim istedigim üyelik konusunda yardım etmeniz saygılarımı sunarım. EDİT: ŞİMDİ GÖRDÜM ADI extasi
extasi arkadaşımız böyle birşey yapmaması lazım ama sen konuşmaları bana ss yolu ile ulaştırımısın..
bu arada ismini doğru yazdın değilmi extasi yani extacy değil :coffee:

Windy

extasi sitemizde d.mod değil artık.zaten olağan durumlardan exl yönetimi sorunlu değildir,kendinizi kendiniz koruyabilmelisiniz :?

Korumak deil kalbim kırıldı okadar emekden sonra. bana char verebilecek varmı aranızda

cezavebeko demiş ki:
Korumak deil kalbim kırıldı okadar emekden sonra. bana char verebilecek varmı aranızda
Şikayetin olabilir ama Telafi talebin olamaz bence. Yönetim seni haklı bulur ve kendi insiyatiflerince böyle bişey yapmak isteseler olabilirdi ama sen talep ediyosan eğer olmaz... Olacağı varsa bile olmaz... Bence bu şikayet biraz çıkar amaçlı gibi... Postunada bakılırsa....

Yukarı Alt