Selam eskiler hatırlar beni ; deli hikayelerimi , tatlı muhabbetimi ; özel ya da kişisel bir sebebi olmadan extraloob forumlarını bırakmıştım ama bunun extraloob sitesi ile bir alakası yoktu tek bir sitenin anime bölümü dışında yazdığım bütün sitelerin forumlarından elimi ayağımı çekmiştim mevcut durum hala aynı , çok ender mesaj yazar oldum forumlara , bu da o durumlardan biri neyse lafı uzatmayayım ; Eski pasific NWO tayfasından kimlerin Gaia serverına geçtiğini , hangi buildleri tercih ettiğinizi , kalıcı olup olmayacağınızı (yani 90 olanlar bir süre sonra charlarını satmayacaktır umarım) , planlarınızın neler olduğunu öğrenmek istiyorum , herkese iyi günler .

Hacım hoşgeldin sefalar getirdin.Arada sırada hatırlat bizlere kendini :)
Ben Pasific NWO ekibinden değilim fakat Gaia'daki NWO'daym
Build:Light - Cold - Bicheon = Hybrid INT

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mai_mai demiş ki:
Selam eskiler hatırlar beni ; deli hikayelerimi , tatlı muhabbetimi ; özel ya da kişisel bir sebebi olmadan extraloob forumlarını bırakmıştım ama bunun extraloob sitesi ile bir alakası yoktu tek bir sitenin anime bölümü dışında yazdığım bütün sitelerin forumlarından elimi ayağımı çekmiştim mevcut durum hala aynı , çok ender mesaj yazar oldum forumlara , bu da o durumlardan biri neyse lafı uzatmayayım ; Eski pasific NWO tayfasından kimlerin Gaia serverına geçtiğini , hangi buildleri tercih ettiğinizi , kalıcı olup olmayacağınızı (yani 90 olanlar bir süre sonra charlarını satmayacaktır umarım) , planlarınızın neler olduğunu öğrenmek istiyorum , herkese iyi günler .

hop yavruşşş welcomee (bizim tadımıza bakan bizi bırakamıyor) to our family :muck: :mrgreen: :twisted:

---------
extraloob
full str cold glavie garment 8)
son serverım charımı asla satmayacağım lvl 150ye kadar buradayım.

kardeşim sende hoş geldin özledim seni ne sabahlardık pc başında :D gelsin çaylar kahveler sabah karşıya fırına börekleri almaya :D umarım iyisinizdir görüşelim bi ara özletme kendini

Peace demiş ki:
kardeşim sende hoş geldin özledim seni ne sabahlardık pc başında :D gelsin çaylar kahveler sabah karşıya fırına börekleri almaya :D umarım iyisinizdir görüşelim bi ara özletme kendini
Ooo Barış abim bir ara gelin dedim kaç kere ama hep unuttunuz , buluşalım bir yerlerde ramazandan sonra tamam mı ? sen de mi gaia dasın ?

Bi ben geçemedim Gaia'ya, çift char kasmak gibi bi huyum olmadığından oda :p Halen gony ile oynuyorum pacific'te lol

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hosgeldin maix2..

* jesuswan,fire glaiver,90 lvl da extraloob`a tek atar.. Isim yaptigi charlarini asla satmaz,muze niyetine saklar.. 8)

Aslında tam olarak aranıza dönmedim forumlara pek takılmıyorum artık ; başka forumlarda görüyoruz seni derseniz de o çoğunlukla en yakın arkadaşım Erdal dır ben değil , ben artık anime forumlarına bile takılmıyorum neyse fazla alakası yok ben de sizlerle yeniden selamlaştığım için memnunum , konuyu açma sebebim gaia daki tayfanın yapılandırmalarını öğrenmekti neyse artık onun da önemi kalmadı herkesebir şekilde faydalı olabileceğini düşündüğüm için pure str axe cleric ten yana karar kıldım .

mai_mai demiş ki:
Peace demiş ki:
Ooo Barış abim bir ara gelin dedim kaç kere ama hep unuttunuz , buluşalım bir yerlerde ramazandan sonra tamam mı ? sen de mi gaia dasın ?
yok be abisi ben srodan uzaklaştım iyice artık gaia falan bilmez ben :D :detective:

Yukarı Alt