Journalist

Aileden

[li]Bugünden itibaren bugüne kadar esnettiğimiz forum kuralları madde 5'i ihlal eden herkes 13 Eylül sabahına kadar kendini kapı önünde bulacaktır.[/li]
[li]Bu siteye üye olan herkes, tüm kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.[/li]

FORUM KURALLARI

Bu siteye üye olan herkes, tüm kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Journalist

Aileden
ExTrowe demiş ki:
Çok yerinde olmuş bu tür tartışmalar çok oluyordu önüne geçilmiş olur.
:muck: :beer:

Sonuçta 13 Eylül günüde burada olacak herkes seçimden sonra hayat bitmiyor bunun için kalp kırmaya hakaretler savurmaya hiç gerek yok. summer1:

Sitede oyunun rengini belirtmek isteyenler Off Topic'te ilgili sabit başlığa Evet-Hayır yazıp kenara çekilebilirler :popcorn:

ARKO demiş ki:
ExTrowe demiş ki:
Çok yerinde olmuş bu tür tartışmalar çok oluyordu önüne geçilmiş olur.
:muck: :beer:

Sonuçta 13 Eylül günüde burada olacak herkes seçimden sonra hayat bitmiyor bunun için kalp kırmaya hakaretler savurmaya hiç gerek yok. summer1:

Sitede oyunun rengini belirtmek isteyenler Off Topic'te ilgili sabit başlığa Evet-Hayır yazıp kenara çekilebilirler :popcorn:
Çok doğru.Mesela benim gibi imza koyabilirler makara:

İyi olmuş :thumbsup:
Çünkü gerçekten bu saçma " Evet / Hayır Oyu Tartışması " sıktı :coffee:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ARKO demiş ki:

[li]Bugünden itibaren bugüne kadar esnettiğimiz forum kuralları madde 5'i ihlal eden herkes 13 Eylül sabahına kadar kendini kapı önünde bulacaktır.[/li]
[li]Bu siteye üye olan herkes, tüm kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.[/li]

FORUM KURALLARI

yasak kelimesinden o kadar nefret ediyorum ki bro anlatamam sana bağırarak siyaset konuşasım geldi ahahhaa makara:

Ps : güzel bilgilendirme olmuş hacım umarım herkes harfiyen uyar da fazla sorun çıkmaz.

RiqueLme

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
ARKO demiş ki:

FORUM KURALLARI

yasak kelimesinden o kadar nefret ediyorum ki bro anlatamam sana bağırarak siyaset konuşasım geldi ahahhaa makara:

Ps : güzel bilgilendirme olmuş hacım umarım herkes harfiyen uyar da fazla sorun çıkmaz.
yemin ederim bende yani biri bi tartışma açsa direk içine atlarım yani sırf yasak diye :D

Yeap işte bu bu forumda tek şikayetçi olduğum şey oydu oda gitti çok mutluyum.Keşke bunu 13 eylül değilde hep yasaklasak ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavi demiş ki:
Kapı dışarı etmek ne kadar çirkin bir kelime daral:

ama kuzum herkesin bir limiti var arko'da dayanamadı artık hak veriyorum ona söz kötüde olsa onun mağduriyeti karşısında normaldir :muck:

Journalist

Aileden
extraloob demiş ki:
mavi demiş ki:

ama kuzum herkesin bir limiti var arko'da dayanamadı artık hak veriyorum ona söz kötüde olsa onun mağduriyeti karşısında normaldir :muck:
Bak ya bir gün giremedim foruma hemen inceden dolamış boynuma ben neden mağdur oluyormuşum ahahaha makara:

mavi demiş ki:
''Kapı dışarı etmek'' değil ''kendini kapı dışında bulmak.'' g.mod olmuş birinin ikisinin arasındaki bu ince farkı görebilmesini beklerdim :P

P.s: Moralimde bozuk zaten ben bir forumları kolaçan edeyim summer3:

Yukarı Alt