Server
Flora
Takımı
Galatasaray

açıkçası kendisi mi yapmış yoksa doğum hatasımı bilemedim :curtain:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
polat01250 demiş ki:
doğum hatası olsa güLer yüzLe çıkarmı oraya hiç dostum mantıkLı düşüneLim biraz demi ? :wink1:
Neden kendisiyle barışık birisi olamaz mı ? Yada şirket çok fazla para teklif etmiştir ?

işi zor 3lü sütyen kullanıyor daral: :mrgreen:

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Tipinden de belli olduğu gibi kendisi yaptırmıştır diye düşünüyorum. biggrint1

araştırdığım kadarıyla bir film için protez olarak 3. göğsü taktırtmış. filmin adı Total Recall(1990) yeniden çekimi için bu işe soyunmuş

Siz hiç 3 göğüslü kadın gördünüz mü?

Ta ki, önceki gün San Diego'da film için düzenlenen tanıtım toplantısına kadar.

Toplantıya filmdeki hayat kadınını canlandırırken giydiği kostüm ve daha da ilginci protez üçüncü göğsüyle katılan Leeb bütün dikkatleri üzerine topladı.
Leeb'in bu kadar dikkat çektiği film 1990 tarihli Total Recall'un aynı adlı yeniden çevrimi... Daha önce ufak tefek roller dışında hiç adı duyulmayan Leeb de filmde üç göğüslü bir hayat kadınını canlandırıyor

mememe :)

Tubifex demiş ki:
araştırdığım kadarıyla bir film için protez olarak 3. göğsü taktırtmış. filmin adı Total Recall(1990) yeniden çekimi için bu işe soyunmuş

Siz hiç 3 göğüslü kadın gördünüz mü?

Ta ki, önceki gün San Diego'da film için düzenlenen tanıtım toplantısına kadar.

Toplantıya filmdeki hayat kadınını canlandırırken giydiği kostüm ve daha da ilginci protez üçüncü göğsüyle katılan Leeb bütün dikkatleri üzerine topladı.
Leeb'in bu kadar dikkat çektiği film 1990 tarihli Total Recall'un aynı adlı yeniden çevrimi... Daha önce ufak tefek roller dışında hiç adı duyulmayan Leeb de filmde üç göğüslü bir hayat kadınını canlandırıyor
Bende görünce o filmi hatırladım.

ps:1 tane olsa az dersiniz 3 tane olsa çok dersiniz; neden 2 olmalı :rolleyes1:

Yukarı Alt