Ehliyet almaya çok hevesliyim ama böyle kazalar gördükçe korkuyorum. Çok geçmiş olsun sizde bir şey yoktur umarım. Abim de böyle bir kaza geçirmişti Alfa Romeo 156 ile ön taraf dağılmıştı, perte çıkarmamışlardı. yaklaşık 8-9 bin lira masraf yapılmıştı arabaya daha sonra.

Geçmiş olsun Ali sigortalıysa umarım çürüğe çıkarırlar..

Bro geçmiş olsun nasıl oldu kaza kaçla gidiyordunuz ki öyle oldu ??

HIIII güzelm leonun hale bak..Kardeşim çok geçmiş olsun arabaya meraklıyız şimdi leonlarla böle kazalar görünce direksiyona 2 elle sarılıyorum..Araba perte cıkar diye düşünüyorum onun bi rakamı vardı araba fiyatının bilmem kaçı kadar masraflıysa pert olur diye sanki yanlışımda olabilir ama beklemek uzun sürer onu bi araştırın

RoqA demiş ki:
Ehliyet almaya çok hevesliyim ama böyle kazalar gördükçe korkuyorum. Çok geçmiş olsun sizde bir şey yoktur umarım. Abim de böyle bir kaza geçirmişti Alfa Romeo 156 ile ön taraf dağılmıştı, perte çıkarmamışlardı. yaklaşık 8-9 bin lira masraf yapılmıştı arabaya daha sonra.
Muhtemelen pert'e cıkıcak kardeşim 20 bin liradan fazla harar olduğu tahmin ediliyor

UnDeFeateD demiş ki:
Geçmiş olsun Ali sigortalıysa umarım çürüğe çıkarırlar..
umarım

Triptonic demiş ki:
Bro geçmiş olsun nasıl oldu kaza kaçla gidiyordunuz ki öyle oldu ??
Sefaköy yokuşunda 2 araba oynarken tanımadığımız biri heyecan yaptı sıkıştırınca metrobüs yolundaki demir plakalara ardında karşı bariyele döne döne bu hal oldu

Tony Montana demiş ki:
Airbag patladığı için perte çıkartır bence kasko.

PS Geçmiş olsun umarım can kaybı ya da ciddi bir yaralı yoktur
Ufak fizikler burnu bile kanamadı derler ya.

Torquel demiş ki:
HIIII güzelm leonun hale bak..Kardeşim çok geçmiş olsun arabaya meraklıyız şimdi leonlarla böle kazalar görünce direksiyona 2 elle sarılıyorum..Araba perte cıkar diye düşünüyorum onun bi rakamı vardı araba fiyatının bilmem kaçı kadar masraflıysa pert olur diye sanki yanlışımda olabilir ama beklemek uzun sürer onu bi araştırın
expertis muhtemelen pert'e cıkarır 20 bin lira civarı hasar var arabada zaten perte cıkarmayıp tamir yapsalar bizimkiler kullanmaz daha.

Hacı seat leonumuzu gördüm '':('' buna dikkat etmeden girip topice aman abi kağıt gibi araba dikkat et yazıcaktım. Geçmiş olsun :(

Takımı
Besiktas
Öncelikle çok geçmiş olsun bro, sefaköy yokuşu dediğin yer, yenibosna yolu mu ?

Nz9

rank8
Phantoso demiş ki:
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Kaza Sefaköy yokuşunda olmuştur.
expertis umarım pert'e çıkarır

Geçmiş olsun. Can kaybının olmaması ve ciddi yaralanmalara sebep olmamasına sevindim lakin bir konuya değinmek istiyorum. Araba seçimini siz yapmış iseniz yanlış seçim bu olsa gerek çünki o arabaların kaportası bildiğin kağıt birde o arabayı 0 aldıysanız ohoy da ohoy araştırmadan almak bu olsa gerek derim. Ki iç donanımı bu kadar kalitesiz malzeme kullanılan bi araca değerinde bir ton marka model varken neden para verırsınız anlamam. Guzel gorunuyor dıyemı summer2: summer4:

bkz : Cee'd Pro ...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
@Nz9

Bence yanlış düşünüyorsun hacım. Bizde de 2004 megane 2 var aracın çamurluklar plastik, ama neden plastik? Kaza anında sürücüyü ve yolcuyu sıkıştırmaması için. Ki megane 2 ye dandik/sağlam değil diyenin aklından şüphe ederim. Euro Ncap çarpışma testlerinden 5 yıldız alan 2. otomobil. 1. de yine bir Renault. Şimdi diyeceksin ki o testler 60 la yapılıyor vs. 60la düşük alıyorsa araba zaten yüksek hızlarda ne olacak? Ayrıca sürüyle çarpışma testi videosu izledim şimdiye kadar, olay arabanın önünün dağılması değil yolcu güvenliği. BMW ve Mercedes çok sağlam arabalardır bunu herkes bilir. Onların testlerinde araba direklere kadar nerdeyse giriyor ama orda kalıyor. Yolculara ve sürücüye bir şey olmuyor. :)

Herkese çok teşekkür ederim kontrol bi gittimi devamı geldi zaten araba sağlamlık bakımından bu yaptığımız kazaya bakarsak çok çok iyi cıktı aırbaglerden dolayıda bir çizik bile almadık şimdi ise ekspertis den haber bekliyoruz umuyoruzki araba pert'e çıkar

Yukarı Alt