1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

ScyLLa Online 80 Cap Serveri 03.10.2012 Carşamba Açıldı

1. AmonRA1187

AmonRA1187 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ScyLLa Online 80 cap Serveri (03.10.2012) Çarşamba Günü Açılıcaktır

http://www.scyllaonline.com/ Adresinde her konuda canlı destek bulunmaktadır.

Yeni Üyelik: http://www.scyllaonline.com/register.php
    Oyun İndirme: http://www.scyllaonline.com/download.php

Server Özellikleri | Rateler
    •Exp Rate 15 x
    •İtem Drop 5 x
    •Gold Drop 5 x
    •Trade Rate 20 x
    •Alchemy Rate 2x
    •Sox Rate 5 x

Server Özellikleri | Oyun Özellikleri
    • Server Slot: 1000
    • Level Cap: 80
    • Skill Cap: 80
    • Irk : Only Chine
    • Fortress War: Her Pazar Gunu Saat 19.30'da
    • Auto Potion: Aktif
    • Arena: Aktif
    • C.Flag: Aktif
    • Silk: Aktif
    • Event room: Aktif
    •F10'dan silk ile ürün alımı: Aktif
    Tüm Uniq'ler aktif ayrıca Gün Boyu 5-6 Uniq Event Ve 1-2 Adet Ödüllü Event Yapılmaktadır
    Tüm Haritalar Açık

Ek Özellikler

1. Elixirler 50'şerli şekilde üst üste koyulabilir hale getirildi
    2. Stoneler Gold ile NPC(Jangan npc) den alınabilir.
    4.Page 3 açık
    5. %100 Exprerience time book otomatik yenileme
    6.Haritada uniqlerin düştüğü noktalar işaretlendi.
    7.8D Sox Dropu acıktır
    8. Adv 4 Ler SAtılmaktıadır

Karakter oluşturulduğunda verilen hediyeler
    •10 Adet rezerve
    •3 günlük pet
    •3 günlük +1 davil
    •10 adet %100 speed
    •Yeteri kadar HP ve MP

Server Özellikleri | Sunucu Özellikler
    • İşlemci: Intel i7 4x 2(HT)x 2.66+ GHz
    • Ram: 16 GB DDRAM
    • HDD: 2x600 GB SAS Disk
    • Hat: 8Gbit Port
    • Lokasyon: Türkiye
    • Lag ve Loss 0

Her Haftanın Uniq 1.Sine 100 Silk Ve Uniq Master Yazısı Verilicektir

Her 2 Haftada 1 Yapılıcak Pwp Eventte Pvp King Ve 250 Silk Verilicektır

Job Rank 1 Lerine 2 Haftada 1 100 Silk Verilicektır

2. AmonRA1187

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bölüm Modları icin Bilgilendırm Oyunda item yardımı yaptı bellı ettımız Gm ımız aynı zamanda reklamla ilgili Oldugu ıcın butun reklamlarımız forumlardan kaldırıyor bu konuda dıkkatınızı cekmek ısterım

3. Rewind

Rewind   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    58
    Konuyu açan kişi silmemi rica etti kendi konusu olduğu için silmiş bulunmaktayım kendiniz tanıtım yapabilirsiniz size kimse birşey demiyor

4. AmonRA1187

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam Teşekkurler Tanıtım burdan devam edıcek onlarla ılgısı kalmaıştır

5. D34R

D34R Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mert burdan son kez yazıyom ben kımseye bişiy veya msj yazmadım reklamları veren ben deyılım.
    senın oyunun kimseye kötülemedim..
    metaratörden ricam yazılan msj ın hangı ıp den gırıldıldıgını acılaması ozaman anlarsın..
    ozamanda soledıgım gıbi benım charıma gırıp ıtenmlerı alan 10 yasındakı yegenım şifreyi nerden bildigini bile bilmiyorum..
    konuları editleyen fatih ben deyilim.ip taraması yapılsın sahıbı altun elektronik cıkacakdır benım cafe furkan internet..
    sen gelirinin bolunmemesı ıcın oynadın bu oyunu onunda farkındayımve sunuda bılkı senın 3 kurusuna muhtac deyılım...
    senın hesabına yatırdıgım parayla silk yukledıgın kısıye sana solemeden bendekı sıilkden ıtem satısı yapar sana parayı yatırmazdım..
    yapdıgım herseyı sana arayıp söleyen veya yapıcamı arayıp soleyen senden fikrini alanda bendim..
    fatinin işlerini bana yıkma ne sen nede oyunun UMRUMDA DEYİL..Ha o server özelliklerinide deyiş senın server özelligi yukarda yazanın 5 de 1 bile deyil fatih abartmış resmen 250 tl ye ınermı o serverın üçreti..
    Allah aşkına mıllete su 10 dg dropların kaldırıldıgınıda soyle artık zaten içimde bi utteydi sorana eklendi die yalan solemekden rahatsız oluyordum sonucda insanlar para harcıyolar..
    sen kendine ve keyfine bak item mitem dagıttıgım yok bunuda o kalın kafana sok...butun itemler banladıgın charda..

6. D34R

D34R Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kanıtlaya bıldıgın bişey yok 10 yasındakı cocugun proplemi seni gerdi okadar item dagıttıgımı kanıtlaman takdırde sana dagıttıgım ıtemın ucretını ben gonderıcem dedım ama sende haysiyet yokkı kanıtlayamadın kanıtlayamassında çünki allah sahit kimseye item dagıtmadım senden habersiz..

7. AmonRA1187

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oyun iicnde adamlar bile gördü sen asıl böle yapmamış gıbı gösterıp salaga yatıyosunya ona cok gülüyorum adam dedı 14k Gm bız ondan alıyoruzdıye kac kısıde orda yan yanaydı oyunda herkez gördu sonrada banladım Hala vermedım ayaklarına yatma zaten

8. D34R

D34R Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sunu kanıtlasana bana benden item aldıgını soleyen kısıler kımler okadar adamsan ve soleyen varsa koy suraya resmini hemen şimdi ama koyamassın çunkı sen hala işin yalan kısmına bakıyosun 14k dedıgın karakter topu topu 1 gun online olan char charın acıldıgını bılen tek kısı sensın 1 gunde okadar ıtemı 14 k dan aldım dıyen kımse olamaz sen dedın dıyer chara yapma dıe bende yenı acdım kendı elınle yukledın silk i sen 14 k da olan yıgenımdı dıe de dedım ıtemlerı gerı verdı dedım charın ıtemlerı tam dedım sana herseyı %100 acıkladım ama senın derdın harbıden paraymıs yok umrumda deyıl serverın benım tek zararım kendı ugrasımı bırakıp senın gıbı bırıne yardım edmek oldu neyse sen zaten bı dalavera hazırlıyodun ilk silk satısından berı bunu hissediyodum sadece benım arkadaslarım aldı senınkıler kurukalabalık bıze silk alıcak oyuncular lazım dıyen de sendın ha suda var eger sana zarar vercek veya yanlıs yapacak kadar .... olaydım ban attıgında gurubu kapar hatta ve hatta önceden ıtem yapar oyunda mıllete verırdım en kotusu oyuna gırer ben bu bu kısıyım bole bole seyler var dıyebılır bıldıgım seylerı ve face konusmalarını link olarak atardım. ama sende benı dınlemek yada bana hak vermek gıbı bır dusunce olmadı sunu dıye bılırdın apo bız goturuyoruz sana gerek yok desen ben gene cıkardım bu tatsız konusmalar olmazdı.item vermısım öle dıyosun item verecek olsam saha yatırdırgım 90 tl 100 demıyorum 90 tl yı alır bana yukledıgın silk den verırdım.sonrada sana banlatırdım.sunuda kafana sok extraloob sımremı ve ıd mı sana ben verdım kalkıpda burdan moteratore sana ıd pw verdıgım halde senı kotuleyecek kadar da şerefsiz deyılım ben senın hakkında ne bırıne bısıy dedım nede en ufak bi argo kullandım oyuncuykende ısroda yapdıklarını bılıyorum ama olmus bıtmıs bısey ıcın senın emek harcadıgın seye zarar verecek kadar ne küçüldüm nede artık umrumda olmaz benım şahidim allah senın varsa kanıtın yukle hemen gorım

9. D34R

D34R Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anlasılan resim yok neyse zaten koyamıycanı bılıyorum ama tek huzursuz oldugum konus yapmadıgım seyın yaıpdı denmesı benı uzun zamandır tanıyosun sen ıstanbulda ben gölcükde senden neden saklamam gerekırkı veya neden oyunun gelırı olan bişeyi bedava vereyımdı 50 kısı zor online olan bır oyunda bunu neden yapayım kı düşündünmü hiç bence dusunmedın ama dusunmen lazımdı faceden yazdın yazdın engelledın bende seni sildim ama aptallık bende dogru bana dedıgın gun kabul edmıycekdım sen deyılmıydın isroda bır itemini pk ıken dusurup yaratana kufreden,sen deyılmıydın aliyle beraber olup kalelerde bırıken parayı tırtıklayyan sen deyılmıydın bızım alıye ihtıyacı oldugu halde ve sende oldugunu benim bildigim itemi aliye yok deyıl banada sorarsa attım dersın dıyen bunları yapan bırıne tamm deyıl ona yardım ettıgım için aptallık bende keyfıne artık hiç ama hiç unutma sende hakkım yok diye biliyorum ama olanıda olurda burda olmassa ahirette alırım ha bende varsa senın hakkın ve senın sattıgın ıtemlerı ben bedava verdıgım bırı allah buyuk görüşürüz bi zaman 10 yasındakı bır cocuk yuzunden benı silmen hatta resmen ibnelik yapman ki onun charda oldugunda haberım yok kurancarpsın sen söleyınce haberım oldu genclıgımın hayrını görmim ama eger sen sen allah sana o gencligin deyil hayrını 1 sn yesini rahat yaşatmasın okadar slm verıp aldıgımız ve eylendıgımız gunun hatrına sana ne soverım nede emeyıne saygısızlık ederım ama sunu sok kafana en ufak bır zarar vermedım sana ! SEN HER NE DUSUNURSEN DUSUN !

10. AmonRA1187

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Apocan iyi sallıyosun Tanımıyoruma adamı dıyosun adam Alone dark gelmıs oyunda bna dior 14K Gm charı diyo bizim abi dıyo o shieldı celrıc rodu ondna aldım dıyo sen hala saf ayaklarında dolaşıyosun ya benım dıcek bişiyim yok he isroda dedıgıngı eylendık gulduk eyw hic bi lafım yok ama burda yaptıktan sonra gelıpde bu ayaklarda adam deıdıg halde item vermedım dıyen ben dıgılm yanı k bkmada o hak hukuk ahırette hak hukuk fln gecıcen bunları oyunda olanlarıda alide gördü dedı ban adama pre verdı adama ıtem verıor Sonra bı bakıyorum dukduk yere admadan sun +10 ringler cıkıo sun +5 staf cıkıo sun clerıc rod sun shield cıkıyo bırak bu ayakları birader haydi işine kalabalık yapma boşa

11. ForEverTurk

ForEverTurk Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Dear diğer konunda demiştim ya yardım yapıldı diye.İftira demiştin sende.Evet iftira atıyorum oynamadığım swlere.Bütün mesajlarımı git kontrol et.Hangi servera iftira atmışım başka.Salak değiliz biz Silkroad Türkiyeye geldiğinde biz topluca başladık hala da aynı ekiple devam ediyoruz.Hiç harcamadıysam bugüne kadar 10k +silk harcamışımdır isroda.İtem almak sıkıntı değil ama benim para verip aldığım itemi sen arkadaşlarına bedava da dağıtamazsın.Öyle yapacaksan git serverını kur ama ticaret yapma kimseninde hakkını yeme.
    Edit:AmonRa bu arkadaşı uzaklaştırdınız mı ?

12. AmonRA1187

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet dear ve arkadaşlarıla yollarımız ayrılmıştır scylla onlien olarak 5 aylık kiramızı yatırdık ve yola davam edıyoruz

13. AmonRA1187

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konu gunceldır Arkdaşlar Yolumuza devam edıyoruz

14. D34R

D34R Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saf ayagına yatan ben deyılım mert sensın hala dark alone dıyıp duruyon 5. kez yazıyom sana darkalone 10 YASINDAKI YIGENIM AMK ŞİFREYİ NERDEN BİLDİGİNİ BİLE BİLMİYORUM sana bunları ilk gün de söledim bana bu konuyu acdıgında onun charda oldugunda haberım bıle yokdu bakdıgımda char oyundaydı ve sana banla charda bırı var dedim gm yim die gecınıyon amk baksana apocan31 e gıren charda baglantıyı saglayan ip aynımı bi sikimden anlamadıgın halde laf dalası yapıyon chara gırıp itemleri aldıgını ilk senden ögrendım benım tatilim olmadıgınıda bılıyosun ki kimseye item vermedim o itemleri gordugun char 10 yasındakı cocuk malesefde yıgenım sen diyene kadar haberim dahi yokdu + bu yorumu yapan lavuka da sole bi halt bilmeden burda laga luga edmesın sana verdıgıme dahi kanıt goster dedim ama elinde bi sik yok gösteremedın kalkmıs hala laga luga yapıyon ulan yapmıs olsam sana nıe bukadar laf dökim kullan su fıstık kadar beynını ya sana zarar verecek olsam uzaklastırıla bıleceyım bişeyden sana nie zarar berım ya aliyede helal olsun senın soledıgın 2 charda kasva ve alone 2 side yegenınmıs eve gelene kadar haberım olmadı bundan nekadar zamandır slm verıp aldıgım insansın neden yapım sana bunu ben yılbasında yanınıza gelıp eylenen yemek yıyen gezen ben bunu size neden yapım arkadasım ya neden istesede gıremez chara artık kesdım netını ne bende nede onda net var artık oyun umrumda deyıl bana koyan bukadar zamanlık dostlugun 10 yasında bı veletın ve benım haberım olmadıgı halde bana patlaması ve dostlugun bıtmesı bana bu koyuyo ya

15. D34R

D34R Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Senın acık yok dedıgın o servere gırdım kardesım fatıye sitelerden bırıne reklam koyarken özel mesaj geldı ververde acık var dıe sana serverın ıd sınıde yazdım bılıyosun acıkmı var dıe sen yok dedın ama servere o gun evden gırdım sana vereceyım en buyuk ve kalıcı zararı servere gırdıgımde verırdım suan da gırerım servere charı banladın sitede ıd pw hala ıslıyo sıteye online oluyom istesem sana zararın buyugunude verırdım benı bosuna sucladın moruk boş boşuna oldu bukadar tartısma bukadar dava hemde hıcbırsey yapmadıgım halde salık olsun

16. AmonRA1187

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    He dıyosuan kaar bölünmeısn dıye yaptın bunu ıstıyosanda sana yoluyım kazandıgıım paradan kaar ıcın aptımı dusunyosan zten dıcek bıı yok
    herkez öluyo herşey ortada

17. AmonRA1187

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konu Güncel Up

18. AmonRA1187

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cumartesi günü Pwp Eventımız Vardır Herkezın bilgisine kayıtlar facebook adresımızden yapılıyor

19. AmonRA1187

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  20. AmonRA1187

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0