1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Script Sorun!

1. 01skart

01skart Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar günlerdir bu sorunu çözebilmiş değilim ... Return sc basılınca doğulan yerden başlıyorum kaydetmeye ... Townda npc leri tek tek dolaşıyorum ... Ama npc nin yanında iken bottan wait tıklarsam o satıcıdan alışveriş yapıp hareket etmiyor ... Wait tıklamazsamda hiç alışveriş yapmadan basıp gidiyor ... Bi kere hiç script ayarlamadan bıraktım kendi kendine ( şehirde otomatik yapılan mı var bilmiyorum artık ... ) alışveriş felan yaptı hepsini tek tek dolaştı ... Ama gitti Cons . daki o suya takıldı ... Ne yapacağım hiç bilmiyorum :S ayrıntılı olarak anlatabilir mi birisi? ... mesela wait tıklanacak mı? Atçının ordayken horse veya terminate tıklanacak mı? slota gidilince set tıklanacak mı? stop tıklanacak mı? kill tıklanacak mı? bu konulardan hiç söz edilmemiş :S
    :confused1: :confused1: :confused1: :confused1: :confused1: Yardım edin lütfen ...
    :( :( :( :(

2. AiR_FoRCe

AiR_FoRCe Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci -.-
    Şehirde script çizmene gerek yok.Onu ztn bot oto olarak yapıor.Return çektikten sonra hiç kıpırdamadan record scipte bas.Ordan gidiceğin moblara kdr çiz scriptini.Save this scripte basıp, üstte load new scripte kaydettiğin scripti yerleştirmen yeterli :oldie:

3. 01skart

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok saol hemen deniyorum

4. 01skart

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki clientness den 2. 3. çarları açmayı düşünüyorumda onlarda mı aynı yolu kullanırlar?