1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Schumacher: "Massa için emekli oldum"

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Schumacher: "Massa için emekli oldum"
    Yedi kez F1 dünya şampiyonu Michael Schumacher, takım arkadaşı Felipe Massa'nın işsiz kalmaması için emekli olduğunu açıkladı.
    Schumacher, sporu bırakmasından yaklaşık iki yıl sonra yaptığı açıklamada, emeklilik kararı almasında önemli etkenlerden birinin Ferrari'den takım arkadaşı Felipe Massa olduğunu söyledi.
    Blick gazetesine konuşan yedi kez Formula 1 dünya şampiyonu, "bıraktım çünkü arkadaşın Felipe Massa'nın işsiz kalmasını istemedim" dedi.
    Schumacher, "yerime gelen Kimi Raikkonen ile takım arkadaşı olmak bana sorun yaratmazdı" diye konuştu.
    Ferrari'nin şu anki yarış pilotları Massa ve Raikkonen, Lewis Hamilton ile birlikte 2008 Formula 1 sezonunun geride kalan dokuz yarışı sonunda aynı puanla zirveyi paylaşıyor.
    2006 yılının sonunda emekli olan Michael Schumacher, halen Ferrari'de part-time danışman olarak çalışıyor ve zaman zaman test sürüşlerine de katılıyor. Ancak eski F1 pilotu, pistlere dönmeyi düşünmediğini birçok kez dile getirdi.

2. h&a

h&a Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üzücü aciklama olmus ne o öyle acidim velede biraktim gibi...adamin guru ile oynamis ama yinede is hayati herseyolabilir

3. SnowFlake

SnowFlake Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Şimdilik lise talebesi :)
    Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
    Schumacher den böyle bi açıklama üzücü yakıştıramadım :|