1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Schumacher Dönüyor !!!

1. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Spor tarihinin en büyük geri dönüşü!

Formula 1'in gelmiş geçmiş en büyük pilotlarından biri olan Michael Schumacher, 2010 sezonunda tekrar pistlere dönüyor!

Formula 1 dünyasını bu yıl sürekli merak içerisinde bırakan haber sonunda doğrulandı. Yarış dünyasının en büyük pilotlarından biri olan Michael Schumacher, 2010 sezonunda tekrar Formula 1'e dönüyor.
    Yapılan açıklamaya göre McLaren Mercedes takımıyla anlaşan Schumi, bu anlaşma karşılığında yaklaşık 7 milyon Sterlin (16.8 milyon TL) alacak.
    Anlaşmanın bugün ilerleyen saatlerde açıklanması bekleniyor.
    Schumacher ailesine yakın bir kaynak "Anlaşma imzalandı, sadece bir sezon için ancak iki tarafta isterse, süre uzayabilir" dedi.
    Üç yıldır grand prix'lerden uzak kalan 40 yaşındaki Schumacher, McLaren Mercedes takımında vatandaşı Nico Rosberg ile yarışacak.
    Schumi, her ne kadar yarışlar dışındaki hayatında çok mutlu olduğunu söylese de, pistlere duyduğu özlemi de gizleyemiyordu.
    Şimdiden yarışlara hazırlık için ağır egzersizlere başlayan Alman sürücü, Mart ayında Bahreyn'de başlayacak sezona "hiç olmadığı kadar hazır" gireceğini söylüyor.

soldaki mika hakinen fin pilotların kralıdır onun tahtını 94 yılında ferrari ile maceraya atılan genç pilot schumi kırmıştı. 2 mclaren mercedes pilotu ancak hep yanına oturabilirlerdi.

şampiyonlukları hep bir show edasında olmuştur.

sevinç gösterisi bence özel çalışılmış bir hareketti ve hep aynı hareketle sevinirdi.

hakinen emekli olduktan sonra montoya sahneye çıktı kolombialı pilot hızlı ve öfkeliydi hiç acımazdı ama yıllarca schumi'nin gölgesinde kaldı çokta kaza yaptı.

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Jordan'dan sonra en büyük geri dönüş. 8)

3. DukeNukem

DukeNukem Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    İlk yarışta o pistin seyirci rekoru kırılacak bu kesin. :P

4. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Merco ile dönüşü ne getirir bilinmez ama Schuminin kahrını Ferrari kadar çekeceklerini sanmıyorum.. 8.ci şampiyonluğuda beklemiyorum açıkcası.. ancak F1 a bir renk katacağı kesin

5. JawBreaker

JawBreaker   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Eskiden o varken çok sıkıcı oluyordu ilk sıralar, bir bakmışım schumi tur bindirmiş o varken arka sıralardaki çekişmeler daha heyecanlıydı.

Bu kazayıda canlı izlemiştim. 8) :P