Beyler gitarımı değiştirmeyi düşünüyorum . Yaklaşık 2- 2.5 yıldır gitar çalıyorum.Şuan ki gitarım Cort X-2 eh artık pek tatmin ettiği söylenemez.Bu gitarı almayı düşünüyorum 1.500-1.700 gibi bir bütçem var . Bu gitar hakkındaki görüşleriniz veya tavsiye edebileceğiniz gitarlar var mı ?

Gitar : http://www.mydukkan.com/urunler_detay.a ... 3&gid=1511

Not : Thrash , Heavy Metal gibi türler çalıyorum.

Not 2 : Tabii ki gidip deniyeceğim de, deniyecek gitar önerilerinizi arıyorum

Not 3 : Anlatım bozuk oldu ama idare edin.

Jackson DK2T Dinky de var kafamda.LTD olarak ta M-200FM.Büyük ihtimal bu üçlüden birini alıcağım.Umarım bulabilirim.

Yeni gitar aldınmı bilmem ama Schecter Hellraiser c-1'i yaklaşık 1 ay kadar kadar önce aldım. Gitarı almadan 2 gün boyunca taksime gidip gitar denedim, 8 senedir gitar çalıyorum ve şunu söyleyebilirim ki schecter,metal tarz müzik için bence fiyatına göre gerçekten en kaliteli ve en sağlam gitarları üretiyor :headbang: . Jackson seçeneğini ele bi kere.USA Soloist olmadıktan sonra jackson dan tad alamazsın, onların da fiyatları tuzlu. LTD de alternatif olarak h-1001 fm modeli var fakat bunda da coil tap yok yani hellraiser c-1 daha iyi. Dolayısıyla demek istediğim şu, bütçen 2000 lirayı pek aşmıyorsa git bi schecter al gerçekten pişman olmazsın :beer:

Yukarı Alt