Beyler benm 110 Full int bow charm var 0dan beri kastm ıd bilen yok dün checkden sonra mecurygolde die biri charı soydu :S pcde paralı antivrüs var 2 defa pc taram yaptm keylogger yok sbot ve sro var pcde sadece nasıl soyyolar charımı xS

Birden Çok Antivirüs e tarat
Stall veya Exchange ayarlarına dikkat et.
PC nin uzaktan baglantı ayarlarına dikkat et. [Yakın zamanda Team kullandınmı?]
Güvenmediğin adamlarla ticari ilişkilere girme 8)

hanry006 demiş ki:
Birden Çok Antivirüs e tarat
Stall veya Exchange ayarlarına dikkat et.
PC nin uzaktan baglantı ayarlarına dikkat et. [Yakın zamanda Team kullandınmı?]
Güvenmediğin adamlarla ticari ilişkilere girme 8)
Bi de Sürücülerin paylaşıma açık mı onlara bak

_Kriptex_

Tanınıyorum
CappaBaron demiş ki:
pc de Xp işletim sistemi kullanıyorsan kurtuluşun yok
+1 Çok dogru zamanında bende cok ugrasmıstım cok soylenti vardı pm hack stall hack exc. hack vs. vs. gibi kimse %100 birşey soyleyemiyordu yok işte hdd ye yerleşiyor felan diye ( formattan sonrada charlar yine soyuldugu için bu soyleniyordu ) Bkz. Zamanın en iyi hackerlarından Olympus da kakamao eskiler bilir. daral:

kralyoh demiş ki:
Beyler benm 110 Full int bow charm var 0dan beri kastm ıd bilen yok dün checkden sonra mecurygolde die biri charı soydu :S pcde paralı antivrüs var 2 defa pc taram yaptm keylogger yok sbot ve sro var pcde sadece nasıl soyyolar charımı xS

hoşgeldin aramıza :S ™

bak sana şunu diyeyim kesinlikle birinin ezik birinin hotanda yada baska yerde stallına yada exhange kabul ettiysen çalınır burda bu sene 100 den fazla öyle car calındı 101+ bunlar adlarınıda sölüyeyim

JackDanieLs bakabilirsin

bişe daha ekliyim 1 haftada 1 şifreni değiştir hackerler sen bi şeyi kabul etmeden yada bir şeyi acmadan bilgisayarına bişey sokamazlar o dediğimi iyi düşün exhange actıysan kesinlikle öyledir

_Kriptex_

Tanınıyorum
Assue demiş ki:
bişe daha ekliyim 1 haftada 1 şifreni değiştir hackerler sen bi şeyi kabul etmeden yada bir şeyi acmadan bilgisayarına bişey sokamazlar o dediğimi iyi düşün exhange actıysan kesinlikle öyledir
Hiç birşeyden anladıgın yok kuru kalabalıksın post kasıyorsun adamın bilgisayarına trojan yerleşmiş ise aynı bilgisayarda 1 haftada bir şifre değiştirmek ne kadar mantıklı off off allah akıl fikir versin daral: summer2:

dogru sölemek gerekirse bnm guild masterım soyuldu tekrar guildce 2saat içinde charı topladk aynı itemelrı aldık adamdan inş. bi daha olmaz ama nasıl yaptı exhancge hep kapalı tutar bide :S

kralyoh demiş ki:
Birde Win 7 yaptırsa daha mi olur onun ki xpdi.?
Vista - Windows 7 - MXP istediğini kullansın. XP deki açıkları sistem hatalarını sana anlatmaya başlasam 6-7 saatten önce anlatmayı bitiremem gibi o derece :twisted:

kralyoh demiş ki:
dogru sölemek gerekirse bnm guild masterım soyuldu tekrar guildce 2saat içinde charı topladk aynı itemelrı aldık adamdan inş. bi daha olmaz ama nasıl yaptı exhancge hep kapalı tutar bide :S
aynısı bana oldu.

checkten sonra bir girdim, char bomboş, ve itemlerim hotanda bir stallda satılıyordu, 100lerce benzer itemle beraber.

guildim & arkadaşlar sağolsun dahada iyi bir set aldım ama yinede oturuyor insanın içine summer2:

Kriptex35 demiş ki:
Assue demiş ki:
Hiç birşeyden anladıgın yok kuru kalabalıksın post kasıyorsun adamın bilgisayarına trojan yerleşmiş ise aynı bilgisayarda 1 haftada bir şifre değiştirmek ne kadar mantıklı off off allah akıl fikir versin daral: summer2:

senden çok şey biliyorum biraz okusan anlarsın adam diyor pcde başka bişe yok nası giricek trojen ? çocuksun daha summer2:

Takımı
Besiktas
Silkroadla ilgili indirdiğin herşeye dikkat etmelisin.Bana kalırsa exchange yada stall ile ilgili bişi değildir.Her gördüğün siteden silkroad media pk. vs dosyalar indirme.Güvenli olmayabilir.İnternet cafede girdiysen belki oradan birileri şifreni yazarken gördü yada birileri makınalara key logger attı.Çok ihtimal var geçmiş olsun dostum.

skyline16 demiş ki:
Silkroadla ilgili indirdiğin herşeye dikkat etmelisin.Bana kalırsa exchange yada stall ile ilgili bişi değildir.Her gördüğün siteden silkroad media pk. vs dosyalar indirme.Güvenli olmayabilir.İnternet cafede girdiysen belki oradan birileri şifreni yazarken gördü yada birileri makınalara key logger attı.Çok ihtimal var geçmiş olsun dostum.
anlatamadım galiba pcde sade sro var :S başka yerdende girmio cocuk.

Yukarı Alt