Bir sınav maratonunun daha sonuna geldik. 5 Haziran 2010 Cumartesi günü 8. sınıfların, 6 Haziran 2010 Pazar günü 7. sınıfların, bir sonraki hafta sonu da 6. sınıfların seviye belirleme sınavları var. Seviye Belirleme Sınavları, Milli Eğitim Bakanlığı’nın da açıkladığı gibi, sadece o eğitim yılının çalışmalarını, performansını ölçen sınavlar. Bu sebeple 6, 7 ve 8. sınıflara sadece o yılın ders konularından sorular soruluyor. Belki bir, belki iki adet, birbiriyle bağlantılı bir önceki yılın müfredat sorularından da soru gelebiliyor. Bu gibi sınavlarda sadece o yıl kazanılan bilgi birikimleri ölçülmüyor. Aynı zamanda öğrencinin sınav uygulama tekniği, sınav performansı da değerlendiriliyor. Hatta denilebilir ki, psikolojik yeterlilik dâhi sonucu ciddi anlamda etkiliyor. Buna anne babanın, çocuğuna yansıttığı psikolojisi de dahil edilebilir.

5 haziranda 8. sınıflar
6 haziran 7. sınıflar ve
8 haziran 6. sınıflar Bu sınava girecekler.

Extraloob Ailesi olarak hepinize başarılar dileriz. :kalp:

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Canova

Herkese başarılar ne diyelim. inş. sınavınız çok güzel geçer ve iyi okulları tutturursunuz pray: ben geçen sene atlattım bu stresi artık 12. sınıfı bekliyorum :mrgreen:
ps:sınavda sakin olmayı unutmayın :lol: ben biraz fazla heyecanlanmıştım :mrgreen:

canova23 demiş ki:
Herkese başarılar ne diyelim. inş. sınavınız çok güzel geçer ve iyi okulları tutturursunuz pray: ben geçen sene atlattım bu stresi artık 12. sınıfı bekliyorum :mrgreen:
ps:sınavda sakin olmayı unutmayın :lol: ben biraz fazla heyecanlanmıştım :mrgreen:
Teşekkürler :curtain: heycana ne gerek var yazı düşünüyorum ben bir an önce glsın geçsın su sınavda bende işime bakayım :lol:

Birde sınavdan sonra şu filme gidelim sınavdan sonra piknik yapalım gibi şeyler planlamayın sınav boyunca aklınızda o kalır.

Smirnoff demiş ki:
Birde sınavdan sonra şu filme gidelim sınavdan sonra piknik yapalım gibi şeyler planlamayın sınav boyunca aklınızda o kalır.
:lol:

Xanthos demiş ki:
hepinize başarılar.
Okunmuş pirinç ve sularınızı yanınızdan eksik etmeyin. Muskasız sınav yerine gitmeyin :oldie: :headbang:
aynen bunları anne can hazırladı bile :mrgreen:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Josephine demiş ki:
Tarafımca düzenlenmiş , bir süre global yapılmıştır. 8)
Başarılar.
Global yapılmaması gerekti ki düzenlendiyse başlık niçin ufak ? Global başlıklar komple büyük olmuyor muydu :P

Saol Alpique saol exl ailesi :muck: 2. kez giricem bu sınava (6 da girdim) Yetkililer okursa iyi puan alırsak SBS hediyesi verin lütfen :twisted:
Ps:Yumurta k*ça dayandı son 1-2 günüm daral:

ArrivaL demiş ki:
Saol Alpique saol exl ailesi :muck: 2. kez giricem bu sınava (6 da girdim) Yetkililer okursa iyi puan alırsak SBS hediyesi verin lütfen :twisted:
Ps:Yumurta k*ça dayandı son 1-2 günüm daral:
son 4 günün :P bişey değil görevimiz. benmde 3 olacak daral:

ben 8. sınıf öğrencisiyim ve 5 Haziran'ı iple çekiyorum :mrgreen: kendimi hazır hissediyorum 6. ve 7. sınıf sbs puanlarımda 451 ve 435 di

bişey demeyi unuttum iyi fikir değilmi iyi puana ödül mesela +90 bir çar :twisted: Sırf onun için çalışırım
Ps:Kısa günün kârını çıkartmaya uğraşıyorum
Ps2: Alpique İnş iyi bir lise tutturursun

Yukarı Alt