bende yarın giricem geçen yıl 456 yaptık hadi bakalım bu sene kaç olcak xD

Off 93Net valla oksde öle yapanı döverler :D ama sbs sorularına baktım türkçe testinde genel kültür soruları var.. ingilizce bölümünün sorularının yarısı türkçe liste uzar gider ve neredeyse adamlar bisiklet süren çocuk resmi koyup buı çocuk napıyor diye sorucaklar :oops:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
giren herkese geçmiş olsun umarım diledikleri okulları kazanırlar, kuzenimin oğlu girdi 74 net yapmış heyecanla bekliyoruz zati özel okula verilecekte alacağı yükse puan ile büyük indirim yapılacak bu yüzden önemli.

Ps : aldığım yorumlara göre sınav çok zormuş özellikle matematik geçen yıllara göre acayip ağırmış hele bir din sorusu varmış ki akıllara zarar ben bile sorunun cevabını bilemedim hacca gitmeden de bilinmeyecek bir soru yönetim yüzünü göstermiş :think:

EvilKinq demiş ki:
Off 93Net valla oksde öle yapanı döverler :D ama sbs sorularına baktım türkçe testinde genel kültür soruları var.. ingilizce bölümünün sorularının yarısı türkçe liste uzar gider ve neredeyse adamlar bisiklet süren çocuk resmi koyup buı çocuk napıyor diye sorucaklar :oops:
valla öle katılıyom az zor sorsalarda fark ortaya çıksa mesela bnm yıl sonu ortalamam 82 ve o puanı acaip düşürücek sinir oluyorum yeni sisteme ben oks adamıyım
extraloob demiş ki:
giren herkese geçmiş olsun umarım diledikleri okulları kazanırlar, kuzenimin oğlu girdi 74 net yapmış heyecanla bekliyoruz zati özel okula verilecekte alacağı yükse puan ile büyük indirim yapılacak bu yüzden önemli.

Ps : aldığım yorumlara göre sınav çok zormuş özellikle matematik geçen yıllara göre acayip ağırmış hele bir din sorusu varmış ki akıllara zarar ben bile sorunun cevabını bilemedim hacca gitmeden de bilinmeyecek bir soru yönetim yüzünü göstermiş :think:
valla doğru ama dine bakmadım bile ztn baksamda yapamam sosyali tercih ettim
Fre3sTyLe demiş ki:
İlk OKS mağduru
Lisenin 4 sene olmasının ilk mağduru
2 yıllık üniversiteye geçişin ilk mağduru

Bilin bakalım bu 3 talihsiz olay kimin başına geldi ? :sfff:
her döneme geliyo ama sana byağı bi üst üste :D

WindTalker demiş ki:
@xienne

evet fetullah gülenin koleji çok class dı gerçekten 8)
Bro ordaki feto kolejide konyadaki gibiyse Allah sabır versin :mrgreen: :mrgreen: Konyada erkeklerle kızları ayrı okutuyorlar feto kolejinde xD :mrgreen: (Ben öle biliyorum ^^)

Bende geçen sene 2 yanlış yapmıştım OKS'de.. 1 türkçe 1 fen yanlışıyla 52. sıradan girdim Meram Fen Lisesine.. Devlet okulunun tadı başka oluyorda işte benim okulumdaki herkes inek olunca güzel kızda olmuyor, bir sosyalliğide olmuyor ^^

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Giren herkese geçmiş olsun. Ben OKS ye girdiğidme kötü geçtiğini düşünüyordum. Çıktım eve gittim 10 dk sonra dersaneden tel. geldi. Uğurcum gel kaç net yaptın bakalım. Gittik ben kontrol ederken arkada millet bende 85 çıktı benim 90 netim var benim 82 netim çıktı... Benim kötü geçti şunlara bak derken sırtımdan 1 damla buz gibi bit ter aktığını hissettim. Sonuçlar nihayet açıklandı. 85-90 yapanların hepsi düz liseye. :D

Ps: Allah'a şükür kurtulduk o günlerden öğretmen lisesinde devam ediyoruz yola. :P

Furina demiş ki:
WindTalker demiş ki:
@xienne

evet fetullah gülenin koleji çok class dı gerçekten 8)
Bro ordaki feto kolejide konyadaki gibiyse Allah sabır versin :mrgreen: :mrgreen: Konyada erkeklerle kızları ayrı okutuyorlar feto kolejinde xD :mrgreen: (Ben öle biliyorum ^^)
bana sor bana :roll:

bizim okulda ayrı değil ama sanki kızları yiyecekmişiz gibi ayrı tutmaya çalışıyorlar :confused1: düşünsene pikniğe bile gidilirken erkekler bir yere, kızlar başka bir yere :lol:

ps: seneye ayrılıyorum. ya da 3 ay sonra diyeyim :headbang:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Ben girmedim ama kuzenin toplamda 2 yanlışı var mat 1 ing 1 olmak züere tabi doğruysa inek süper bi eyre girer

Yukarı Alt