EliteTurk

Aileden
Merhaba arkadaşlar ben isro bot dan SBot a geçmiş bulunmaktayım şuan iSro botta E-pin yükler gibi şifre yüklüyoduk SBot dada aynımı..Purchase SBot sekmesine tıkla dedi bi arkadaşım Paypal buy yazıyor sonra neler yapmam gerekiyor bi arkadaş yardımcı olursa sevinirim..Malum biraz cahil kaldık :D :oops:

EliteTurk

Aileden
LegendMaster demiş ki:
Merhaba arkadaşlar ben isro bot dan SBot a geçmiş bulunmaktayım şuan iSro botta E-pin yükler gibi şifre yüklüyoduk SBot dada aynımı..Purchase SBot sekmesine tıkla dedi bi arkadaşım Paypal buy yazıyor sonra neler yapmam gerekiyor bi arkadaş yardımcı olursa sevinirim..Malum biraz cahil kaldık :D :oops:
kendi SBot umla login oldum paypal buy yazıyor sonrasına tıklamadım çünkü şuan için hesabımın içinde bot var kullanmaktayım..Paypal Buy sekmesine tıkladıkdan sonra neler yapmam gerekiyor..Hala cevap bekliyorum.. :think:

Paypal Buy'a Tıkladıktan SOnra Paypalın Sitesi Açılıyor..Paypal Hesabın Varsa Hesabına Giriş Yapıyorsun ve ''Pay Now '' Diyorsun..Dedikten SOnra Ödeme Yapmış,Botunu Uzatmış Oluyorsun..İsrobottaki gibi Herhangi Bir Kredi Yükleme İşlemin Yok ^^

eLempTRa demiş ki:
peki exl dan nasıl süre uzatılıyor?
extraloob'un Hesaplarından Birine İstenen Ücreti Yatırıyorsun..Yatırdıktan Sonra Bot Bilgilerini veriyorsun ve o senin için uzatıyor :beer:

Yukarı Alt