Bende pacificteyim pacific = ölü server yıne charları sadece bota koyanlar bankanın doldugunu unutmustur bırıkmıstır ya da vardır bısey xD

ColdHeart

Tanınıyorum
herkezin bankası doldugu için mi böyle olmus hehe öyleyse insan arada bir bakar charına ya :)

The47

Bilgiliyim
KeepinGS demiş ki:
Bende pacificteyim pacific = ölü server yıne charları sadece bota koyanlar bankanın doldugunu unutmustur bırıkmıstır ya da vardır bısey xD
:lol: :lol: :lol:

joymax para kazanayım derken en kötü lw 120 geldi :) en kötü map geldi .en kötüsüde Mobstan item düşmüyor level gelmeden itemleri çevirtiler silk le + basma çıkardılar :)

Joymax en sonunda = S-I-Ç-T-I :)

kanasci11 demiş ki:
joymax para kazanayım derken en kötü lw 120 geldi :) en kötü map geldi .en kötüsüde yerden item düşmüyor level gelmeden itemleri çevirtiler silk le + basma çıkardılar :)

Joymax en sonunda = S-I-Ç-T-I :)
yerden item düşmek? summer4:

Bu legend.. tum online oyunlar tarıhının en kotu ve sacma patchi ki her iddiasına girerim ^

ColdHeart

Tanınıyorum
xlorxlarge demiş ki:
tolgahanin demiş ki:
herkezin bankası doldugu için mi böyle olmus hehe öyleyse insan arada bir bakar charına ya :)
Charlar benim gördüğüm kadarıyla potçunun önündeler banka dğeil eekd1
zaten bankası dolan charın üstüde dolu oluyor char pot almaya gidiyor ve pot alamayınca takılıyor başka anlamadıgın bişi varmı :) ?

kanasci11 demiş ki:
daral: banka dolu olunca potcudada takılıyodu benımkı :)
herkesın öyle cunku bankaya koyamadıgı ustunde yer kaplıyor ve alması gereken potu alamadıgı ıcın beklıyor . e ustundekılerı yere de atamayınca sonuc bu :D

Yukarı Alt