Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Tukumas demiş ki:
hep de siz kırarsınız zaten hiç editlememişsinizdir başkalarının emeklerini.. :coffee:
Pff başladık yine.. Beğenmiyosan kullanmazsın. Ama buradaki emekleri hiçe sayıp da kimseye çamur atamazsın; ben izin vermem :wink1:

arkadaşlar dosya.tc den veya başka bir yerden upload edebilirmisiniz ne kadar denediysem download a tıkladıktan sonra kaydet seçeneği bi gelmedi 5 dk bekle dene 5dk bekle dene olmadı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Wax Whine demiş ki:
Tukumas demiş ki:
hep de siz kırarsınız zaten hiç editlememişsinizdir başkalarının emeklerini.. :coffee:
Pff başladık yine.. Beğenmiyosan kullanmazsın. Ama buradaki emekleri hiçe sayıp da kimseye çamur atamazsın; ben izin vermem :wink1:
Böyle kişilere taviz verme , süresiz banla direk . Şu anda yaptığım gibi .

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
artık her sürümde çalışacak şekilde kırdık olurda bir sorun olursa bizler buradayız hemen güncelleriz, bu kimsenin botuna benzemez kendi ürünümüz gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

sizlerden tek istediğimiz arkadaşlarınızı yakın çevrenizi sitemize davet etmeniz hepsi budur bizlerde elimizden geldiği kadar herşeye yetişmeye yeniliklerle sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz :kalp:

fy_fatih demiş ki:
crack e tıklıyorrum erişim engellendi diyo ??? neden!
Sanırım antivirüs ün engelli kardeş.
Ben nod32 kullanıorum, engelledi bir seferde, korumayı durdur dedim, çalıştırdım, açtı oyuna girdi kasma yerine gitti şu anda mob kesio :) :buddha: :buddha:

Yukarı Alt