Server
Flora
Takımı
Galatasaray
exlnwo.png

2ibzrd5.png

icon_information.gif
SBot'ta birden fazla karakter açmak! [Resimli Anlatım]
icon_information.gif

2qk01p0.png

icon_best_tip.gif
Special thx to Extraloob.Com :kalp:

Dosyalar

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oy oyyyy bitanemsin hacım sen güzel bilgilendirme olmuş bu ^^

peki mac adresleri ile ilgili bir değişiklik yapmak gerekiyor mu?? kendi sitesinde "0" yazın falan denmiş, joymax'ın bot oldugunu anlamasını engellermiş.. yoksa ben mi yanlış anladım.. bildiğim kadarıyla önceden ayarlanmış 2 adet mac adresi war bot klasöründeki ayar dosyasında.. şimdi biz o mac adresiyle 2-3 char birden kasarsak anlamazlar mı??

underfire demiş ki:
peki mac adresleri ile ilgili bir değişiklik yapmak gerekiyor mu?? kendi sitesinde "0" yazın falan denmiş, joymax'ın bot oldugunu anlamasını engellermiş.. yoksa ben mi yanlış anladım.. bildiğim kadarıyla önceden ayarlanmış 2 adet mac adresi war bot klasöründeki ayar dosyasında.. şimdi biz o mac adresiyle 2-3 char birden kasarsak anlamazlar mı??
hayır gerek yok. eger ayrı ayrı klasör olusturp ayrı klasörlerden charlarına girersen hem skill ayarları filan kaybolmaz hemde mac adress cnfg silmekle filan ugrasmazsın :thumbsup:

MaRJiNaL demiş ki:
underfire demiş ki:
hayır gerek yok. eger ayrı ayrı klasör olusturp ayrı klasörlerden charlarına girersen hem skill ayarları filan kaybolmaz hemde mac adress cnfg silmekle filan ugrasmazsın :thumbsup:
anladım.. peki mesela ben şimdi kullandığım bot klasörünü kopyaladım aynen, adını değiştirip başka bir char için de onu kullanacağım.. skill ayarları, item ayarları falan da aynen kalacak tamam ama aynen kopyaladığım için mac adresleri de aynı olmayacak mı?? asıl merak ettiğim bu.. her ne kadar farklı klasör olsa da mac adresi aynı yani..

underfire botcfg.ini yi notdefterinde açıp mac1 ve mac2 yi sıfır yap. yada botcfg.ini yi sil öle aç programı.

Arkadaşlar Bot Güncelendikten Sonra 2. Charı Açmayı Deniyorum Ama C(10) Hatası Veriyor Diğer Charımı Oyuna Sokamadım?..

Yardımcı Olabilirmisiniz ?

Kizildeniz demiş ki:
Arkadaşlar Bot Güncelendikten Sonra 2. Charı Açmayı Deniyorum Ama C(10) Hatası Veriyor Diğer Charımı Oyuna Sokamadım?..

Yardımcı Olabilirmisiniz ?
her karakter için ayrı klasör oluşturmalısınız. Her Sbot.exe ,farklı klasörlerden çalışıtırlması gerekiyor.

Tmm Yaptım Arkadaşım Sağolasın.. Fakat Botun Versiyonu Değişirse Botu Silip Baştan Yüklememiz Gerekiyormuş.. Configleri Baştan Düzenlememiz Lazım.. Yoksa C(10) Hatası Veriyor.. Ben Herşeyi Baştan Düzenledim Oldu..

İyi Forumlar.

@Kizildeniz botu yeniden kurman gerekmiyor. eğer ayarlarını düzgün yaptıysan. sadece exe güncellemesi ile kaldığın yerden devam edebilirsin. eğer bir sorun çıkıyorsa ayarlarla alakalı bir sorun var demektir. sorunu çözmenin en basit yolu bot klasörlerindeki botcfg.ini dosyasını silmek ve ayarları yeniden yapmaktır.

Her char için ayrı bot klosörü açtım ama multi client açınca şifreyi giriyorum image kodu giriyorum. Sonra c10 hatası veriyor. Nasıl düzelte bilirim acil yardım...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
botları sil yeniden kur ilk kurduğun dosyayı kopyala sorun olmaz.

Yukarı Alt