Bazı beyinden mahrum tabiri cayiz beyinsiz arkadaşlar her önüne geleni hırsız diye tanımlıyor. Hepside haketmiştir bence. Dolandırıcı diye birşey yoktur, sadece dolandırılan mal vardır. Herkes akıllı olsa kimse dolandırılmaz. Her önünüze gelenide dolandırıcı sanmayın. İşini namusuyla yapan insanlarda var saygı duyun.

Ugurkafe demiş ki:
Bazı beyinden mahrum tabiri cayiz beyinsiz arkadaşlar her önüne geleni hırsız diye tanımlıyor. Hepside haketmiştir bence. Dolandırıcı diye birşey yoktur, sadece dolandırılan mal vardır. Herkes akıllı olsa kimse dolandırılmaz. Her önünüze gelenide dolandırıcı sanmayın. İşini namusuyla yapan insanlarda var saygı duyun.

ya güldürme benı extraloobtan aracılıkla alayım aracılık parası bana ait diyorum yok ben güvenmıyorum extraloba öyle olmaz dedin aracılıktan anlamıyorum dedin son mesajlarında herkese aracılık teklıf edıyorsun biri bana mesaj attı alma dıye adamın parasını almıssın vermemıssın bunları msn yüzüne söylüyorum msnden siliyosun :D eğer namuslu calısmak böyleyse gördüğüm en namuslu satıcısın summer7:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu forumda birşey satılmazsa senin de burada durmana gerek yok banladım gitti 8)

Yukarı Alt