arkadaşlar force bow charım var forcedaki debuffları kasılırken moba sadece birer kere gönderip sonra atack yapmasını istiyorum atack skillerine koydum sürekli atıyor atack yapmıyo bu sefer istediğim şu atack yapmadan önce hepsini birer kez göndercek sonra atack yapcak bu mümkün mü ? mümkünse nasıl yapıcam ? :detective: birde firedaki shield skilini de basmasını istiyorum eline shield alıp basmasını nasıl sağlıcam ?

Kardeşim Ayarla Skilleri Sırayla bassın hepsini. Önce Force skillerini ayarla sonra attack Sırasıyla hepsini baştan sona kullanıyor öyle.

FeeLThePoweR demiş ki:
Kardeşim Ayarla Skilleri Sırayla bassın hepsini. Önce Force skillerini ayarla sonra attack Sırasıyla hepsini baştan sona kullanıyor öyle.
Öyle bişey yok :thumbsup:

Forceyi ilk sıraya koysa sadece force buffları atıyor atack yapmıyor.
Atağı en başa koysa force buffları atmıyor. Sadece atack yapıyor.

Tek bi şekilde faydası olabilir. Skillere sırayla bas gibi bir secenek var.
Ondada istediğin verimi alamıyorsun yada benim için öyle.
Ben sadece gpye force atsın diye ayarlıyordum.

İşte ben ne diyiyorum anlamıyorsunki. Skillere sırayla bas gibi bir secenek var. Senin dediğin gibi işte onu seçsin force skillerini ilkbaşta kullandırtsın. Sonra attack skillerini zehirleri atar mob'u keser diğer mobada geçtiğinde tekrar baştan başlar.

FeeLThePoweR demiş ki:
İşte ben ne diyiyorum anlamıyorsunki. Skillere sırayla bas gibi bir secenek var. Senin dediğin gibi işte onu seçsin force skillerini ilkbaşta kullandırtsın. Sonra attack skillerini zehirleri atar mob'u keser diğer mobada geçtiğinde tekrar baştan başlar.
söylediğin mantıklı ama o seçenek nerde ? :oops: :mrgreen:

Yukarı Alt