Takımı
Fenerbahce
Arkadaşlar Bende 2 sene Öncesinde Sbot Account Vardı Bayadır giremiyordum şifreyi unuttuğum için,simdi buldum ve de siteden girdim kabul etti simdi sadece sbot Aylık Kredi mi almam gerekiyor Yardım Edermisiniz Lütfen :coffee:

Takımı
Besiktas
Siteye giriş yaptıktan sonra repurchase butonuna tıkla.Önüne paypal seceneği gelirse uzatıp kullanabilirsin.

Takımı
Fenerbahce
This function is only available for existent customers! Böyle Bir Yazı Geliyor Tıkladığımda!

Takımı
Besiktas
Üyeliğin galiba New Customer.Bu yüzden dolayı uzatma işlemlerini gerçekleştiremezsiniz.Bot-Cave'nin yeni üyeler için süre uzatma işlemini açmasını bekliyeceksiniz yada viewtopic.php?f=567&t=154690 bu konudaki açık halen devam ediyorsa konuda yazanları uygulayarak uzatabilirsiniz.

Takımı
Fenerbahce
ForEverTurk demiş ki:
Üyeliğin galiba New Customer.Bu yüzden dolayı uzatma işlemlerini gerçekleştiremezsiniz.Bot-Cave'nin yeni üyeler için süre uzatma işlemini açmasını bekliyeceksiniz yada viewtopic.php?f=567&t=154690 bu konudaki açık halen devam ediyorsa konuda yazanları uygulayarak uzatabilirsiniz.

O Konudan Yaptık Ve Oldu Buradan Urania Ya Teşekkür Ederim Onun Sayesinde Botum oldu,Benim Sayemde de Kendisi Bot Sahibi oldu Kalbimiz Temizmiş :muck:

Takımı
Besiktas
alpaslan_1907 demiş ki:
ForEverTurk demiş ki:

O Konudan Yaptık Ve Oldu Buradan Urania Ya Teşekkür Ederim Onun Sayesinde Botum oldu,Benim Sayemde de Kendisi Bot Sahibi oldu Kalbimiz Temizmiş :muck:
Hmm halen devam ediyor yani açık.Hayırlı olsun o zaman neutral1

Takımı
Fenerbahce
Eyv. Sağolasın Kardeşim Darısı Gerçekten İhtiyaç Sahiplerinin Başına whiteangel

Yukarı Alt