Xplosive

Bilgiliyim
Buy settingsde hotanda bulunmayan birşey seçmişsen dolaşır durur öyle boş boş.

Scriptte hata var.Scripti yenile yada training place kısmında => use script coordinates i tıklamadın mı??

botun içindeki scriptler sorunlu. Kendi yaptığın scripti yada sitemizdeki scriptlerden faydalanmaya çalış...

bir hata bildirimi yapmadan önce
1- Skill Sekmesini kontrol edin. Buffs bölümüne atak skillerini koyup koymadığınızı kontrol edin.
2- Setting Sekmesini kontrol edin. ayarlar olması gerektiği gibi mi?
3- Silkroad klasörünü doğru gösterebildiniz mi? Setting->Choose Silkroad Directory menüsünden silkroad dizinini gösterin.
4- Training Place bölümünü kontrol edin. Script yüklemediyseniz mutlaka bota bir script gösterin.
5- Bot Status alanında Error - Receive Error yazıyorsa bu sbotun bot sunucusuna bağlanamadığı anlamına gelir. lütfen bir süre sonra yeniden deneyin...
bu listeye göre herşeyim tamam ama charım constatine ışınlanıyor ve sonrasında atcıya doğru gitmeye çalışarak ışınlanma dairesine takılıyor ve ben çıkarmadan çıkmıyor.. yardım edermisiniz...

Script te sorun var arkadaşım. Normalde ışınlanmanın dibine girmeden ışınlanıyor...Yenile scriptini.

Tşkler Arkdaşlar yardımlarınız için... Sorunu buldumm scpripti atcıdan başlatmıştım ondanmışş... ama bütün scpritler atcıdan başlıyo sanırım çünkü hazır scpritlerdede takılıyo... ıŞınlandığımız yerden başlatınca sorun kalmadı

Yukarı Alt