SiLKRoaD NaSıL oYNaNıR,"konum"uz bu çocuklar..!
sabah bir süşünce sardı beni ya bu sbot u muhtemelen 2 farklı sekılde satacaklar,birincisi clientless e izin vermeyecek normal bot 2. si ise pre sbot clientless acık olacak ve fıyat farklı olacak dıye dusunuyorum.test ediyorlar gibi geliyor inş. oyle olmaz bilgisi olan yazıp bılgılendırırse ıyı olur

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kallesnikof demiş ki:
sabah bir süşünce sardı beni ya bu sbot u muhtemelen 2 farklı sekılde satacaklar,birincisi clientless e izin vermeyecek normal bot 2. si ise pre sbot clientless acık olacak ve fıyat farklı olacak dıye dusunuyorum.test ediyorlar gibi geliyor inş. oyle olmaz bilgisi olan yazıp bılgılendırırse ıyı olur

güzel fikir bencede yapsınlar kardeşim zengin olan sro oynasın olmayan oynamasın mantığı her zaman desteklemişimdir bu mantığı 8)

ben katılmıorum okan abi sonucta bu bir oyun ve herkezin oynamaya hakkı var bi bot varsa ve bu bot için para odenio ise pre ve cleintss olarak ayırmamılar bende :coffee:
Ama sonucta bu bir tahmin ve benim tahminim su anlık Sbot adminleri yeni scripler için ugrasıolar zaten resmi sitetede 5 gun bedavadan vereceklerini yazmıslar :starving:

extraloob demiş ki:
kallesnikof demiş ki:

güzel fikir bencede yapsınlar kardeşim zengin olan sro oynasın olmayan oynamasın mantığı her zaman desteklemişimdir bu mantığı 8)

Eski Üyelere Pre yeni Üyelere Clientless olsun
:oldie: Not:satılık customer pre acc 600 TL

Okan sendeki fiyatlar sadece benim için dimi kanka satıp 3 tane alıcam :roll: :roll:

Parmakları yorulanlar için Tavsiyem :coffee: için :) Bot kullanmayın gününüzün yarısı :uyku: ile geçiyor

Turkish demiş ki:
extraloob demiş ki:
kallesnikof demiş ki:

Eski Üyelere Pre yeni Üyelere Clientless olsun
:oldie: Not:satılık customer pre acc 600 TL

Okan sendeki fiyatlar sadece benim için dimi kanka satıp 3 tane alıcam :roll: :roll:

Parmakları yorulanlar için Tavsiyem :coffee: için :) Bot kullanmayın gününüzün yarısı :uyku: ile geçiyor
El insaf yaw.600 TL ne demek.
Adam gider 1-2 ay sonra 100 Lvl FF char alır 600 TL ye. :coffee:

SiLKRoaD NaSıL oYNaNıR,"konum"uz bu çocuklar..!
bence zengin fakir ayırımı yapmamalısın okan,sonuçta her silkroad oyuncusu senin müşteri potansiyelin arasında ve insanları mali durumlarından dolayı aşağılamak gitsinler kumda kale yapsınlar mantığıyla yaklaşman profesyonel bir ticaret adamı olmadıgınıda gostermekte.

kallesnikof demiş ki:
bence zengin fakir ayırımı yapmamalısın okan,sonuçta her silkroad oyuncusu senin müşteri potansiyelin arasında ve insanları mali durumlarından dolayı aşağılamak gitsinler kumda kale yapsınlar mantığıyla yaklaşman profesyonel bir ticaret adamı olmadıgınıda gostermekte.
Valla okan Bu durumda gayet dogru söylüyor. Sro paralı bir oyundur parası olan oynar parası olmayanda 10 k pls veya Hack gibi yöntemlere nerde nasıl char soyarım diye düşünür.

Bak cebinde harçlığın yok veya 1-2 kuruş parası var onuda oyuna veriyorsa gittsin bedava oyunlara takılsın int kafelerde görüyorum 1 saat giriş yapacam diye ugrasıyo fakat adam gitse pre alsa o kadar zamanını oyunda geçirecek Daha fazla exple kasacak falan fıstık ....... Konu büyümesin diye susuyorum diceksiniz 300 silk ben dicem kücük pre alsın :D :D

Salla ya param var oyunuyorum Botum yoktu bastım parayı aldım :) bot almak isteyenler bot falan almasın 100 lvl tamamlayayım Bu gün 92 oldum ben size M de satarım takside yaparım charda satarım

500+25 silke silk kıyafetli full int wiz.... 77LvL
400 silke Nuke 78 char alcak olan varsa özel mesaj atsın
Silkler Extradan alınacak okan bana silk işin ok dediginde ben charın id pw gizli msn ne yi varsa alan kişiye gönderirim Hadi hayırlı işler ticaretide yaptık :D :coffee:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kallesnikof demiş ki:
aslında haklısın, ama ne yapayım o kadar ticari ve profesyonel bakamıyorum ekonomisi uygun olmayan insanların evlerinde oturmalarını oyunu oynamaya çalışıp gördüklerinin onları üzmesini istemememdir :cry:

Yukarı Alt