1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

sbot taki pre kısaltması ne anlama geliyor?

1. IslamicCc

IslamicCc Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SiLKRoaD NaSıL oYNaNıR,"konum"uz bu çocuklar..!
    sabah bir süşünce sardı beni ya bu sbot u muhtemelen 2 farklı sekılde satacaklar,birincisi clientless e izin vermeyecek normal bot 2. si ise pre sbot clientless acık olacak ve fıyat farklı olacak dıye dusunuyorum.test ediyorlar gibi geliyor inş. oyle olmaz bilgisi olan yazıp bılgılendırırse ıyı olur

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63

güzel fikir bencede yapsınlar kardeşim zengin olan sro oynasın olmayan oynamasın mantığı her zaman desteklemişimdir bu mantığı 8)

3. masters

masters Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben katılmıorum okan abi sonucta bu bir oyun ve herkezin oynamaya hakkı var bi bot varsa ve bu bot için para odenio ise pre ve cleintss olarak ayırmamılar bende :coffee:
    Ama sonucta bu bir tahmin ve benim tahminim su anlık Sbot adminleri yeni scripler için ugrasıolar zaten resmi sitetede 5 gun bedavadan vereceklerini yazmıslar :starving:

4. Turkish

Turkish Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    System Mühendisi

Eski Üyelere Pre yeni Üyelere Clientless olsun
    :oldie: Not:satılık customer pre acc 600 TL

Okan sendeki fiyatlar sadece benim için dimi kanka satıp 3 tane alıcam :roll: :roll:

Parmakları yorulanlar için Tavsiyem :coffee: için :) Bot kullanmayın gününüzün yarısı :uyku: ile geçiyor

5. zeki_ce

zeki_ce Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    El insaf yaw.600 TL ne demek.
    Adam gider 1-2 ay sonra 100 Lvl FF char alır 600 TL ye. :coffee:

6. PolgaraWahrenheit

PolgaraWahrenheit Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üni
    Nereye gidiyo bu gençlik :mrgreen:

7. IslamicCc

IslamicCc Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SiLKRoaD NaSıL oYNaNıR,"konum"uz bu çocuklar..!
    bence zengin fakir ayırımı yapmamalısın okan,sonuçta her silkroad oyuncusu senin müşteri potansiyelin arasında ve insanları mali durumlarından dolayı aşağılamak gitsinler kumda kale yapsınlar mantığıyla yaklaşman profesyonel bir ticaret adamı olmadıgınıda gostermekte.

8. Turkish

Turkish Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    System Mühendisi
    Valla okan Bu durumda gayet dogru söylüyor. Sro paralı bir oyundur parası olan oynar parası olmayanda 10 k pls veya Hack gibi yöntemlere nerde nasıl char soyarım diye düşünür.

Bak cebinde harçlığın yok veya 1-2 kuruş parası var onuda oyuna veriyorsa gittsin bedava oyunlara takılsın int kafelerde görüyorum 1 saat giriş yapacam diye ugrasıyo fakat adam gitse pre alsa o kadar zamanını oyunda geçirecek Daha fazla exple kasacak falan fıstık ....... Konu büyümesin diye susuyorum diceksiniz 300 silk ben dicem kücük pre alsın :D :D

Salla ya param var oyunuyorum Botum yoktu bastım parayı aldım :) bot almak isteyenler bot falan almasın 100 lvl tamamlayayım Bu gün 92 oldum ben size M de satarım takside yaparım charda satarım

500+25 silke silk kıyafetli full int wiz.... 77LvL
    400 silke Nuke 78 char alcak olan varsa özel mesaj atsın
    Silkler Extradan alınacak okan bana silk işin ok dediginde ben charın id pw gizli msn ne yi varsa alan kişiye gönderirim Hadi hayırlı işler ticaretide yaptık :D :coffee:

9. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    aslında haklısın, ama ne yapayım o kadar ticari ve profesyonel bakamıyorum ekonomisi uygun olmayan insanların evlerinde oturmalarını oyunu oynamaya çalışıp gördüklerinin onları üzmesini istemememdir :cry: