aKc

rank8
BSObj Plugin
Maybe packfile corrupted or someone is already accessing it now... try a few minutes later

bu hatayı nasıl düzeltebilirim

Hayta35

Bilgiliyim
aKc demiş ki:
BSObj Plugin
Maybe packfile corrupted or someone is already accessing it now... try a few minutes later

bu hatayı nasıl düzeltebilirim
aynı hatayı bende aldım botu kapat silkroadını uptade et yenı botu ındır kur sorun kalkacaktır :sfff:

Merhaba.

4 tane char açmam gerekiyor. Sbotun son sürümünü sitesinden rar olarak indirdim, 4 tane farklı klasör içine çıkarttım. 1. ve 2. klasördeki sbotlarda hiçbir sorun yok, id pw yazıp girebiliyorum sorunsuzca. Ancak ne iştir bilmiyorum 3. ve 4. klasördeki sbotlarda oyuna girdiği zaman id pw yazıp connect dediğim zaman "Silkroad Server Error" diyor bot penceresinde. Hepsinin botcfg dosyasındaki mac1 ve mac2 değerlerine 0 verip kaydettiğim halde bu sürekli oluyor. Macleri sıfır atıyorum, dosyayı kaydedip botu açıyorum. Oyuna giriyorum, tekrar girmeyi deneyip hata alınca botcfg dosyasını tekrar açtığımda kendisi yine otomatik bir değer atamış oluyor. Ne yaptıysam çözemiyorum, bot klasörlerini sıfırdan açmak da dahil. Bilgisi olan arkadaşların acil yardımlarını bekliyorum, teşekkürler.

1 ve 2 ye attıktan sonra . 3. ve 4. klasörlere sitesinden bot dosyasını tekrardan indiriniz. ve onu winrardan çıkartıp içine atınız. sbot ta çakışmalar meydana geliyor bazen aynı exe kullandığı için...

volkanka demiş ki:
1 ve 2 ye attıktan sonra . 3. ve 4. klasörlere sitesinden bot dosyasını tekrardan indiriniz. ve onu winrardan çıkartıp içine atınız. sbot ta çakışmalar meydana geliyor bazen aynı exe kullandığı için...
Sbot exe ismini değiştirsem peki işe yarar mı sizce? Yoksa tekrardan indirip mi atayım?

@volkanka

Tavsiye ettiğin olayı yaptım ancak yine olmuyor. Ne yapacağımı şaşırdım yardım edin lütfen. Teşekkürler.

Bu sbot Oto pt kurmuyormu hani isrobotta From olarak yazıyosun pt boşalınca tekrar kuruyor aynı yazıyı... Örn: 85/87 T@xi 110LwL Wizz+Res 3h10M Fln ? birkere yazsak silindekçe otomatik yazmazmı ?

[15:58:07] * WARNING! Your currently equipped weapon: "One-Hand Sword (Europe)" is NOT your main weapon!
[15:58:07] * The weapon on your switch position: "Cleric Rod (Europe)" is ALSO NOT your main weapon!
[15:58:07] * Bot will stop now to prevent damage to your char!!

sorunum bu warrior char bufflamıyor

selam arkadaşlar birkaç sorum olacaktı.

ibottaki gibi potları en sondan tüketmeye başlıyormu ve potları üst üste nasıl koyuyor.

önce yerde topladığı potları bassın sonra diğer potları.

town çekince store yapmıyor nedendir?
birde ben store ye at dedim ama storeye atmıyor itemleri.

Benim çar kasma yerine gidiyor ama duruyor canavarlara tıklayp öldürmüyor atabinip duruyor Bu sorunu nasıL haLLede BiLirim BiLen Biri Mesaj atabiLirmi..?

arkadşlar chrın pwyi degiştirdim sbot kullanıyorum pw degştirdikden kısa bir süre sonra görev cıkmamaya başladı ve sp cawesindeki görv yerine gittigimde görvlerde gözkmiyor acill yardmmm :/

(DirectX) bot tüm kasarken böyle bir sorunla karşıllaşmıyor ama gece bıraktığım zamanlarda her sabah kalktığımda DirectX ten kaynaklanan bir hata oluşuyor. bulunan bu programı kaldırdım ama yine bişey değişmedi.Buna nasıl bir çözüm bulabilirz?

benım sorunum dc ıle ılgılı car pot bıtınce retur cekıp sehre donuyor ama her dondugunde car dc mı ıyıor sbot kendılıgınden mı atıyor anlamıyorumm sbot sıldım tekrardan kurdumm aynı hatayı alıyorum yane kısacası car her sehre gerı dondugunde oyundan atılıyor

[22:24:15] * Starting SRO Client!
[22:24:20] * CRITICAL: Couldn't allocate remote memory1 (6)
[22:24:20] * CRITICAL: Couldn't write to memory1 (6)
[22:24:20] * CRITICAL: Couldn't allocate remote memory2 (6)
[22:24:20] * CRITICAL: Couldn't get context (6)
[22:24:20] * CRITICAL: Couldn't write to process (6)
[22:24:20] * CRITICAL: Couldn't set context (6)
[22:24:20] * CRITICAL: Error1 at startup (6

hatası alıyorum anlayan varmı ?

Yukarı Alt